4 نوع از بهترین سرمایه گذاری ها

  • توسط توماج آبرین
  • 31/07/2019
  • 0
بهترین سرمایه گذاری ها

 

سال نو در حال فرا رسیدن است و شما مقداری پول جهت سرمایه گذاری دارید. شاید فقط کمی رشد کرده باشید یا شاید اضافه حقوق آخر سال باعث شود تا بیشتر حریص شوید تا پولتان را خرج کنید. به هرحال، باید در ارتباط با بهترین سرمایه گذاری ها زیرک باشید، اگر قصد دارید دلار های اضافی تان را بشمارید.

مشکل اینجاست که شما هیچ اطلاعاتی دربارۀ اینکه کجا پول تان را سرمایه گذاری کنید ندارید. با وجود این که از بی شمار گزینۀ سرمایه گذاری در دسترس آگاه هستید، تعداد این امکانات درست نیست.

در دنیای سرمایه گذاری، فلج تحلیلی نامیده می شود. شما ساعت ها جهت تحلیل گزینه هایتان صرف می کنید و هرگز سرمایه گذاری نمی کنید. پول نقد اضافی ای که کنار گذاشته اید بخاطر قبض ها یا هزینه های غیر منتظره مصرف می شود. به عبارت دیگر، زندگی اتفاق می افتد.

4 نوع سرمایه گذاری که باید در سال 2018 انجام دهید

اگر می خواهید مطمئن شوید که پول نقد اضافی تان ناپدید نمی شود، نیاز دارید تا به شکل درست آن را سرمایه گذاری کنید. مقدار مشخصی بررسی خوب است، در صورتی که به شما کمک کند تا گزینه های سرمایه گذاری درست برای اهداف تان را پیدا کنید، اما هنوز نیاز دارید تا به سرعت اقدام کنید.

می خواهم آنچه را که به عنوان 4 نوع از بهترین روش های سرمایه گذاری در سال  2018  باور دارم به اشتراک بگذارم.

بهترین سرمایه گذاری ها

 1. بورس سهام و ارز

«سرمایه گذاری در بورس سهام و ارز» یکی از اساسی ترین مشاوره هایی است که درباره آن خواهید خواند، لطفا در مورد این موضوع به صحبت های من توجه کنید. بسیاری از مردم هستند که به بورس سهام و ارز اطمینان ندارند و تصمیمی می گیرند در کنار هم در گوشه ای بنشینند.

افرادی نیز وجود دارند که فکر می کنند بورس سهام و ارز بسیار با ارزش است و می خواهند دیوانه وار وارد آن شوند. اما در اینجا یک نکته وجود دارد: هیچ کس به شما نمی گوید هر سنت اضافی را وارد بورس سهام و ارز کنید. در عوض، به شما پیشنهاد می کنم تا مقداری پول را در دوره ای مشخص با استفاده از شیوه ای که آن را «متوسط هزینۀ دلاری» می نامند سرمایه گذاری کنید.

متوسط هزینۀ‌ دلاری از ما می خواهد تا پول مان را در یک دورۀ زمانی طولانی سرمایه گذاری کنیم. این ممکن است 12 ماه باشد. می تواند 18 ماه باشد. می تواند 5 سال باشد.

مشاور مالی کلرادو، دیوید هندرسون ادامه می دهد تا بگوید که متوسط هزینۀ‌ دلاری چگونه کار می کند: «هنگامی که مارکت بالا است، سهام کمتری می خرید و هنگامی که مارکت پایین باشد سهام بیشتری می خرید». این بدان معناست که در طول زمان با این شیوه متوسط هزینۀ دلاری پایین تری خواهید داشت. راحت است تا بفهمید که چرا این عمل سودمند است.

حال که دربارۀ اهمیت سرمایه گذاری در بورس سهام و ارز صحبت کرده ایم، ببینیم دقیقا وجا باید پول را سرمایه گذاری کرد. بهترین ابزار و روش های مورد استفاده چیست؟

این موقعیت دیگری ست که گزینه ها زیاد است. من معمولا به مردم پیشنهاد می کنم که یا وارد ETFs شوند یا صندوق سرمایه گذاری مشترک.

اگر مشاور مالی ای دارید که بر روی علائق تان کار می کند، شاید مدیریت سرمایه گذاری مشترک با عملکرد خوب از آن هایی که بسیار عالی نیستند جدا کند. به عبارت دیگر می توانید در صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر شاخص سرمایه گذاری کنید که مدیریت نمی شود اما تجربۀ زیادی از بازگشت ها دارید.

اگر قبلا یک حساب کارگذاری داشته اید، ممکن است بخواهید دوباره با آن کار کنید. به عبارتی، نیاز دارید تا یک جای جدید پیدا کنید تا به شما کمک کند تا سرمایه گذاری تان را انجام دهید. یکی از شرکت هایی که من همیشه پیشنهاد می کنم Betterment است. با Betterment پول تان در ETFs سرمایه گذاری می شود و حقوقی بابت مدیریت این ها از شما دریافت نمی کنند. به علاوه، آن ها واقعا EFTs ای را که در آن سرمایه گذاری کرده اید را بر اساس ریسک پذیری، اهداف سرمایه گذاری و دیگر فاکتورها انتخاب می کند.

این کار به چه معناست؟ این یعنی شما می توانید پولتان را سرمایه گذاری کنید، سپس بنشینید و از بازده آن لذت ببرید و اجازه دهید تا آن ها سخت کار کنند.

اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی سرمایه تان داشته باشید، شرکت های کارگذاری آنلاین همانند Ally Financial، TD Ameritrade و E-Trade کار را برای استفاده از پلت فرم ها، با حقوق پایین آسان می کند. علاوه بر این، چندین مشاور خودکار دیگر نیز وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

به عنوان نکته آخر، یک روش سادۀ دیگر جهت سرمایه گذاری در بورس سهام و ارز با کمترین سختی وجود دارد. ببینید که چه مقدار می توانید به حساب بازنشستگی پرداخت کنید. طراح مالی آریزونا، چارلز سی اسکات می گوید که این بهترین گزینه برای شماست، بخصوص اگر به مقدار کافی پرداخت کنید.

«هر دلاری که پرداخت می کنید یک دلار دیگر پرداخت می کند. این بازگشت صد درصدی سرمایه گذاری تان است».

اگر از تمام k 401 استفاده نکنید یا مقدار پرداختی کافی باشد، احتمالا بهترین شروع را خواهید داشت.

بهترین سرمایه گذاری ها

 2. پول قرض دادن/وام دادن به افراد یا بیزینس ها

دومین جایی که می توانید مقداری از پول تان را ذخیره کنید وام/قرض دادن پول به افراد و بیزینس ها مانند Lending Club و Prosper است. با این شرکت ها، قادر خواهید بود تا پول را به افراد با بهرۀ کم قرض دهید و به شکل بانک عمل کنید. بهترین بخش هنگامی است که نرخ استانداردی از بازگشت پول تان که معمولا 6 درصد یا بیشتر است بدست می آورید.

به عنوان یک سرمایه گذاری، شما روی دیگر افراد و اهدافشان سرمایه گذاری می کنید. باید بدانید به افرادی که آن ها را نمی شناسید پول زیادی قرض ندهید. در عوض، پولی که سرمایه گذاری می کنید به مقادیر کوچک تر مثل 25 دلار بر صد ها یا حتی هزاران دلار قرض تقسیم می شود.

درحالی که به نظر عجیب می رسد که بشنوید مشاور مالی به مردم پیشنهاد می کند که بر قرض دادن پول سرمایه گذاری کنند، من تنها فردی نیستم که ارزش این پلت فرم را در نظر می گیرد. مشاور مالی کانزاس سیتی، کلینت هاینس به من گفت که او از این روش بجای سرمایه گذاری در بورس ارز و سهام به چند دلیل حمایت می کند. ابتدا، این شرکت ها کار را برای شروع تسهیل می کنند. دوم، نرخ بازگشت می تواند 5 تا 7 درصد برای وام های امن تر و حتی بیشتر برای وام های با ریسک بالا باشد. حداقل می توانید به طور معمول حساب جدیدی به ارزش 1000 دلار باز کنید.

بهترین سرمایه گذاری ها

 3. املاک و مستغلات

علاوه بر بورس سهام و ارز و وب سایت های وام دهی، استراتژی سومی نیز وجود دارد. نکته اینجاست که من پیشنهاد نمی کنم هرکسی بیرون برود و یک دارایی بخرد. هرکسی نیز نمی تواند صاحب خانه باشد.

مطمئن نیستم. هفت سال پیش سعی کردم که بر روی املاک سرمایه گذاری کنم و تقریبا پیراهنم را نیز از دست دادم. من درس های زیادی از تلاش هایم جهت صاحب ملک شدن یاد گرفتم. بزرگترین درس این بود که به آن همه استرس در زندگی ام نیاز نداشتم.

خوشبختانه، روش های زیادی جهت سرمایه گذاری در املاک بدون درگیری با املاک و مستغلات واقعی وجود دارد. یک گزینه ای که می توان در نظر گرفت سرمایه گذاری بر املاک است. من سرمایه گذاری بر آن ها را شروع کردم زیرا بهترین دوست من از سرمایه گذاری بر آن سود کرد و به دوستانش هم پیشنهاد داد.

او استخر یک ملک واقعی را هرید و سپس سرمایه گذارانی مثل من بر پروژه او سرمایه گذاری کردیم. از آنجا، او دارایی ها را مدیریت می کرد یا به من سود سهام پرداخت می کرد. به نظر من این روش جذابی برای سرمایه گذاری بدون این که نیازی به ملاک بودن باشد است.

طبیعتا ریسک زیادی در این کار وجود دارد. شما باید صداقت زیادی در سرمایه گذاری بر املاک و مستغلات که توسط فردی پیشنهاد شده داشته باشید.

خبر خوب این است که روش های دیگری برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خارج از محیط واقعی آن وجود دارد. یکی از گزینه هایی که مرا به شدت هیجان زده می کند شرکتی به نام Fundrise است. Fundrise یک سناریو سرمایه گذاری مشابه مورد بالایی پیشنهاد می کند. آن ها دارایی هایی می خرند و به سرمایه گذاران این امکان را می دهند تا مقدار کمی پول سرمایه گذاری کنند. شما می توانید بخشی از پروژۀ املاک و مستغلات باشید اما حتی آن زمین یا ملک را نمی بینید و با آن برخورد نخواهید داشت.

درست شبیه Landing Club، Fundrise مقدار پولی حدود 1000 دلار برای شروع نیاز دارد. هنگامی که سرمایه گذاری کردید Fundrise به شما این امکان را می دهد تا آن را تعیین کنید و فراموش کنید. حتی بهتر از آن، ممکن است نرخ سنگینی از بازشگت را دریافت کنید. در وب سایت شرکت، Fundrise ادعا می کند که سود بازگشتی شان بین 76.8 تا 42.21 درصد در 5 سال اخیر بوده است.

البته که خطر در سرمایه گذاری بر این پلت فرم ها وجود دارد. ابتدا، شرکت جدید است و به اندازۀ یک دهه، اطلاعات و داده جهت اشتراک گذاری ندارد. دوم، شما به طرف سومی اجازه می دهید تا ساختمان ها و سرمایه هایی را انتخاب کند که به نظر می رسد از کنترل شما خارج است.

فکر می کنم این بسیار جالب است که تکنولوژی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به ویژگی ها دسترسی داشته باشند.

بهترین سرمایه گذاری ها

 4. بر روی خودتان بهترین سرمایه گذاری ها را انجام دهید

این آخرین گزینۀ سرمایه گذاری است که به نظر بی کیفیت می رسد اما بهترین سرمایه گذاری ای است که هر کسی می تواند انجام دهد. با سرمایه گذاری بر خودتان می توانید بزرگترین دارایی هایی را که داشته اید ارتقا دهید.

باور کنید یا خیر، روش های زیادی جهت سرمایه گذاری بر خودتان وجود دارد که خیلی هزینه بر نیست. یکی از بهترین روش ها ارتقای خودتان است که آزاد باشید، اگر یک کتابخانه دارید.

درست است: یک تن کتاب بخونید! اما چقدر باید بخوانید؟‌ طراح مالی Minneapolis مورگان رَنسترم می گوید که خواندن سه تا پنج کتاب دربارۀ استراتژی های موفق مالی شخصی یا مهارت های مدیرینی شما را طی چند ماه باهوش تر می کند.

اگر زمان بیشتری دارید می توانید بیشتر بخوانید. اگر مطمئن نیستید چه بخوانید، حتی می توانید ثبت نام برای Leaderbox را در نظر داشته باشید، خدمات مشترک ماهانه شامل کتاب ها و استراتژی های مدیریتی که توسط رهبر میشل هیات سرپرستی می شود.

این نکته باید ذکر شود که CEO های شرکت ها به طور میانگین سالی 60 کتاب می خوانند. این افراد ثروت میلیونی و بیلیونی بیزینس را مدیریت می کنند و هنوز می توانند 60 کتاب بخوانند. تصور کنید که چقدر مشغول هستند. حال از خودتان بپرسید که شما چقدر مشغول هستید.

اگر خودتان را به خواندن ماهی یک کتاب، 12 کتاب در سال عادت دهید به شما قول می دهم که از نتیجه شگفت زده خواهید شد.

البته، خواندن تنها روش در سرمایه گذاری بر روی خودتان نیست. سرمایه گذاری دیگری که می توانید بر روی خود انجام دهید سرمایه گذاری بر چیزهایی ست که از افراد دیگر یاد می گیرید. به من اعتماد کنید، هر کسی چیزی برای یاد گرفتن دارد.

به شخصه، موفقیت های زیادی با یادگیری از دیگران آموختم. اخیرا، 3500 دلار برای واحدی مبنی بر اینکه چگونه یک کانال یوتیوب موفق راه اندازی کنیم پرداخت کرده ام. شاید برای برخی افراد دیوانه کننده باشد اما من چندین بار سرمایه را برگردانده ام.

بهترین سرمایه گذاری ها

سومین روشی که می توانید برای سرمایه گذاری بر خودتان انجام دهید از طریق مربی گری/ آموزش به خود است. من روش های مختلفی را انتخاب کرده ام. می خواهم بیزینسی را به عنوان کار آفرینی به مدت پنج سال شروع کنم و یک تن پول نقد خرج کنم. نکته این است که این سرمایه کم کم پرداخت می شود حتی اگر گران باشد.

همچنین می توانید یک مربی شخصی استخدام کنید تا شما را کمک کند به هرآنچه که هدفتان است برسید. چندین مربی بیزینسی وجود دارد. مربیان فیتنس وجود دارد. مربیان زندگی وجود دارد.

اگرچه مربی گری گران است، اما جالب است هنگامی که فردی حضور دارد که بتوان روی او حساب کرد، چه کاری انجام می دهید.

ایدۀ برگشت به مدرسه را کاهش دهید، برایان بل، مشاور ثروتمند می گوید احساس می کند که بسیاری از مردم هنگامی که بلیت شان به ارزشی بلند مدت تبدیل شود، این گزینه را فراموش می کنند.

تصور کنید شما 10000 دلار برای درجۀ پیشرفته پرداخت می کنید اما آن درآمد سالانه تان را 10000 دلار یا بیشتر افزایش می دهد. این نرخ غیرقابل باوری از بازگشت سود است. اما حتی شاید آن تبدیل به سرمایه گذار بهتری شود، درست زمانی که حساب می کنید که بعد از 20 یا 30 سال کار چه مقدار بدست خواهید آورد.

بل می گوید، «با وجود این که سرمایه گذاری بر فاند ها در شرکت می تواند عالی باشد، سرمایه گذاری دیگری وجود ندارد که این گونه پرداخت کند».

و اگر فکر می کنید برای برگشتن به دانشکده بسیار مشغول هستید، مدارک آنلاین را فرامئش نکنید، مشاور مالی اورنج کانتی آنتونی مونتنگرو از گروه بلکمونت.

او می گوید «بسیاری از مدارس سطح بالا نیز ارائه مدارک آنلاین به افراد شاغل را پیشنهاد می کند». «اگر می خواهید در کارتان چشمگیر تر شوید یا می خواهید فرصت ها را با شرکت رقیب جست و جو کنید، سعی کنید زمان تان را به صورتی مدیریت کنید تا برای گرفتن مدرک فارغ التحصیلی درس بخوانید».

سرمایه گذاری بر روی خود ممکن است کلیشه بنظر برسد، و هست اما این شرطی است که کاملا پرداخت می شود. و اگر می خواهید بیشتر سرمایه گذاری تان را امسال انجام دهید،‌سرمایه گذاری روی خود یکی از زیرکانه تریم حرکت های ممکن است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)