چطور با استفاده از Al به اشتغال کارمندان بپردازیم

  • توسط محمد عطاری
  • 04/10/2019
  • 0

بیش از ده سال پیش هنگامی که من اولین کارمندم را در زن مدیا (که پس از آن با نام زن مارکتینگ شناخته شد) استخدام کردم ، چند فکر در مورد اینکه چه چیزی برای جذب بهترین ها به ما وجود دارد؟ داشتم.

اولین؟ اجازه کار از راه دور. من به قدرت یک دفتر مجازی اعتقاد دارم و فکر نمی کنم ساعت ها روی یک میز ترجمه کردن مفید باشد.این امر حقیقتا درست بود زیرا در سطح جهانی به مشتریان خدمت می کنیم. مشتریان ما در هنگ کنگ به اتاق کنفرانس ما اهمیتی نمی دهند. آنها به کیفیت کار ما اهمیت می دادند.

دوم – فرصتی را برای آنها فراهم کنید تا در بازاریابی دیجیتال کار کنند. من پایان نامه فارغ التحصیل خود را مدت کوتاهی زودتر در رسانه های اجتماعی انجام داده ام ،و هنوز کسی جدی نگرفت. برای من غیرعادی نیست که از کارمندان قدیمی که به دلیل تجربیات خود در ذن به کارهای شگفت انگیز دیگری ادامه داده اند، بشنوم.

سوم – هیچ جابجایی مجاز نیست. این قانونی است که من در ابتدا داشتم و از آن زمان تاکنون ثابت مانده است. ما آنها را استخدام نمی کنیم و با آنها کار نمی کنیم.

حالا می دانستم که می خواهم کارمندانم در شغل خود خوشحال باشند و از هر جنبه ای از کارشان احساس حمایت کنند.

اما من وقتی برای اولین بار شرکت را راه اندازی کردم  چیز زیادی از “اشتغال کارمندان” نمی دانستم. این اصطلاح حتی به طور کامل ظهور نکرده است.

امروز ، آن تصور بسیار متفاوت است.

اشتغال کارمندان یک نگرانی اساسی برای شرکت هایی است که می خواهند بهترین استعداد را به خود جلب و حفظ کنند ، و مجموعه ای کامل از شرکت ها  تحت عنوان هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) برای حل این موضوع به بازار آمده اند.

اشتغال کارمندان

چرا اشتغال کارمندان اینقدر مهم است؟

اشتغال کارمندان یا B2E  که بعضاً ،- مشاغل تا کارفرما- نامیده می شود ، شامل تقویت حس وفاداری یک کارمند به کارفرمای خود و سرمایه گذاری در موفقیت سازمان آنها است.

طبق این مطالعه گالوپ ، اشتغال کارمندان بهره وری بالاتر ، میزان گردش مالی پایین تر و نرخ رضایت مشتری بالاتری دارند. آنها به شرکت های خود کمک می کنند تا سود بیشتری کسب کنند و هم در کار و هم در زندگی خود راضی تر باشند.

از این گذشته ، کارگران به سادگی انتظار دارند که بسیار درگیر کار شوند.

ما وقتی تحقیقات اختصاصی خود را در مورد مصرف کننده مرتبط انجام دادیم این را شنیدیم.

کارگران مرتبط ، مشابه مصرف کننده مرتبط ، می خواهند برای شرکتهایی کار کنند که ارزشهایشان را به اشتراک می گذارند و به طور واقعی آنها رامیخواهند. شرکت ها ، از طرف خود ، متوجه این مسئله شده اند – و به همین دلیل خدمات اشتغال کارمندان رو به افزایش است.

بنابراین ، چرا کنار می رود؟

اکثر شرکت ها برای کارمندان خود ارزش قائل هستند ، بنابراین چرا به نظر می رسد که اشتغال کارمندان غالباً یک صندلی عقب تر است؟ تعهدات رقابتی ، تغییر اولویت ها و مقیاس پذیری فقط برخی از دلایلی است که شرکت ها با ابتکارات معنادار اشتغال کارمندان مبارزه می کنند. راه حل این مبارزه ممکن است در ظهور هوش مصنوعی و اتوماسیون باشد.

اشتغال کارمندان

این محصولات جدید- اشتغال کارمندان به رهبری هوش مصنوعی – چگونه به نظر می رسند؟

طیف گسترده ای از محصولات وجود دارد که به منظور کمک به کارفرمایان در انجام کارها به کارمندان ، القا وفاداری تجربه کاری که دوست دارند طراحی شده است.

یکی از این موارد 15Five است. این نرم افزار مدیریت عملکرد مداوم از کارکنان می خواهد هر هفته 15 دقیقه برای پاسخ دادن به مجموعه ای از سؤالات ، که مدیر یا سرپرست می تواند در طی پنج دقیقه بررسی کند وقت بگذارند. و اگر شما به طور کامل مطمئن نیستید که چه سؤالی را باید بپرسید ، الگوریتم های 15Five شما را راهنمایی می کنند.

این چکهای هفتگی به سرپرستان اجازه می دهد تا روحیه تیم را تحت نظر داشته باشد ، هرگونه مشکلات فرهنگی در حال توسعه کارمندان مربیان  را یک به یک در صورت لزوم مشاهده کند.

یکی دیگر از شرکای جالب و جدید شرکت InvolveSoft است. از رابط کاربری شبیه به اینستاگرام استفاده میکند. InvolveSoft ارتباطات را در مورد همه چیز از عملکرد گرفته تا فرصت های داوطلبانه شرکتی ، در تمام نقاط کار پراکنده ، تسهیل می کند.

مدیران ، رهبران تیم و دیگران قادر به ایجاد محتوا هستند – خواه در مورد فرصت های رویداد ، افزایش عملکرد به سبک اصلاح یا برنامه های توسعه تیم – و آن را در کل سازمان یا تیم های مشخصی به اشتراک بگذارند. این نه تنها شبکه ارتباطاتی را گسترده تر می کند بلکه تضمین می کند که اعضای تیم مطالب مرتبط با آنها را ببینند.

من به تازگی با بنیانگذار InvolveSoft ، سومیا بااتنگار،  در مورد این سیستم عامل و اینکه چگونه شرکت وی به شرکتها کمک می کند تا استعداد خود را حفظ کنند،  صحبت کردم.

او می گوید: “سیستم InvolveSoft به عنوان یک کل برای شناسایی فرایندها ، فرصت های از دست رفته و نقاط اصطکاک در سازمان استفاده می شود.” “محتوای تولید شده از طریق سیستم می تواند به عنوان یک نوع استراتژی به منظور افزایش جذب استعداد و همچنین NPS کارمندان (امتیاز خالص تبلیغ کننده) که یک نشانگر مهم برای نگهداری است ، مورد استفاده قرار گیرد “

به عنوان کسی که در این فضای تجربه کارمندان قرار گرفته است ، Saumya همچنین بینش هایی را درمورد  کل صنعت به اشتراک می گذارد. وی گفت: “این فضای اشتغال و تحلیلی مردم خیلی سریع در حال رشد است. ما در حال حاضر صددرصد روی رشد متمرکز هستیم و سعی می کنیم از هر مورد استفاده درس بگیریم و سیستم خود را قوی تر و دقیق تر کنیم. “

برنامه های اشتغال کارمندان دیگر یک تجمل نیستند – یک ضرورت است. اما ، چگونه ما به عنوان رهبران مشاغل در مقیاس بدون مقابله با اقدامات دیگر مقابله می کنیم؟این محصولات با هدایت هوش مصنوعی ممکن است پاسخی باشد که به دنبال آن هستید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)