مادر و پدر عزیز: آیا منابع مالی شما برای بازنشستگی آماده است؟

  • توسط pooladmin
  • 19/03/2020
  • 0

کامرون هودلستون 30 ساله بود که برای اولین بار به مادرش پیشنهاد کرد که یک بیمه نامه مراقبت طولانی مدت را بدست آورد. مادرش طلاق گرفت و خانم هادلستون ، یک روزنامه نگار مالی ، می دانست که یک بیمه نامه مراقبت های طولانی مدت می تواند به جبران هزینه های هرگونه مراقبت در آینده که ممکن است لازم باشد ، کمک کند. در نهايت ، مادرش به دليل وضعيت بهداشتي از قبل موجود ، نمي تواند تحت پوشش قرار گيرد ، و گفتگو فقط به بيان پرداخت.
“آنچه من باید انجام می دادم این بود که با او بنشینم و به او بگویم ،” مامان شما نمی توانید بیمه مراقبت طولانی مدت دریافت کنید ، بنابراین بیایید به دارایی های خود بپردازیم و ببینیم چه نوع مراقبت هایی را می خواهید. ” هودلستون گفت. حتی به ذهنم خطور نکرد که این سؤال را از او بپرسم. ”
چهار سال بعد ، مادرش نمایش علائم از دست دادن حافظه را آغاز کرد. وقتی خانم هودلستون 35 ساله بود ، به مادرش گفته شد كه آلزایمر دارد ، در سن 65 سالگی.
خانم هودلستون بلافاصله وارد حالت آماده سازی شد وقتی مادرش دچار افت حافظه شد – بنابراین با ورود تشخیص آلزایمر ، خانواده مراقبت از مدارک قانونی را بر عهده داشتند و زمینه های مالی را فراهم کردند تا اطمینان حاصل شود که از مادرش به خوبی مراقبت می شود.

بازنشستگی

شروع گفتگو در مورد بازنشستگی

“این می تواند به طور طبیعی اتفاق بیفتد. همانطور که به طور طبیعی ممکن است از قبل عملی شده باشد. ”
چگونه باید آن را به طور طبیعی پرورش دهید؟ خانم هودلستون برای سهولت والدین در مکالمه ، استفاده از سؤالات عمومی را توصیه می کند. “مامان و بابا: چه بازنشستگی به نظر شما می رسد؟”
نکته طبیعی درد در این مکالمه این است که والدین شما کسانی هستند که شما را راهنمایی و راهنمایی می کنند ، و اکنون الگوی را تغییر می دهید و سؤالاتی را مطرح می کنید که نشان می دهد نگران این هستید که آیا آنها خوب خواهند بود ، خانم هودلستون گفت. آن تغییر می تواند باعث ناراحتی و تنش شود.
آماندا کلیمان ، یک درمانگر مالی و مدافع سلامتی Prudential ، توصیه می کند که مکالمه را با زندگی خود به عنوان راهی برای حفظ نقش های اصلی که والدین هنوز هم متخصص و یاور هستند ، گره بزنید. با استفاده از این استراتژی ، شما پویا قدرت را تهدید نمی کنید ، ضمن اینکه بینش های مورد نیاز خود را نیز بدست می آورید.

او در بودجه نیوجرسی آبشار نیوجرسی را پاک کرد. کدام خانه را انتخاب می کنید؟
به عنوان مثال ، یکی از اسکریپت ها را می توان دنبال کرد: «من و شریک زندگی من در تلاش هستیم تا زندگی مالی خود را بعد از عروسی جمع کنیم. درک دقیق مواردی مانند بیمه عمر ، وصیت نامه و برنامه ریزی بازنشستگی دشوار است. شما و پدر چطور این کار را کردید؟ ”
سالی هورم ، وکیل دادگستری سالخورده و مؤلف “لیست چک برای بازماندگان خانواده: راهنمای امور عملی و حقوقی وقتی شخصی که دوستش دارد درگذشت” ، پیشنهاد می کند که کودکان بالغ قبل از موعد جمع شوند تا درباره چگونگی صحبت با والدینشان صحبت کنند. ممکن است برخی از خانواده ها بخواهند سخنگویی را برای هدایت گفتگو انتخاب کنند.
خانم هورم گفت: “اگر بچه ها با هم ارتباط خوبی برقرار نکنند ، مشکلات از نظر ظاهری پیچیده تر می شوند و برنامه ای یکپارچه در مورد چگونگی بهترین حمایت از مادر و پدر ، از نظر اجتماعی ، محیطی و بالقوه مالی ارائه نمی دهند.”
اگر همه خواهر و برادرها درگیر شوند ، زمان بندی بسیار مهم است. با این وجود ، یک بار باید از این موارد جلوگیری کنید: تعطیلات.
کارول لوین ، عضو ارشد صندوق بیمارستان یونایتد در نیویورک گفت: “بله ، همه ممکن است در کنار هم باشند ، اما می توانند با اسکایپ و روش های دیگر کنار هم باشند.” وی گفت: “این ها زمان های شاد و روزهای خوبی هستند ، بچه ها در اطراف هستند. با این همه مکالمات دشوار گلایه نکنید. ”

آیا والدین شما پول کافی دارند؟

هدف نهایی گفتگوی بازنشستگی مشخص کردن این است که آیا والدین شما دارایی کافی برای حفظ یک سبک زندگی راحت دارند یا خیر.
لیز وستون ، یک برنامه ریز امور مالی و مجری امور مالی شخصی برای وبلاگ مالی شخصی NerdWallet ، گفت: “اکثر مردم برنامه ریزی نمی کنند و فقط چشم آنچه را که از تأمین اجتماعی به وجود آمده است را نگاه می کنند و به تعادل 401 (k) آنها نگاه می کنند و آن را به چشم می آورند.”
یک روش اولیه برای جلوگیری از بال زدن آن ، استفاده از یکی از بسیاری از ماشین حساب های بازنشستگی آنلاین است. خانم وستون پیشنهادات AARP را برای مزایای تأمین اجتماعی و ماشین حساب های بازنشستگی NerdWallet یا T. Rowe Price پیشنهاد می کند. اما ، حسابگرهای آنلاین کافی نیستند.
خانم وستون گفت: “در بعضی مقالات قبل از بازنشستگی به نظر دوم درباره برنامه بازنشستگی خود نیاز دارید.”
راهی برای اطمینان از وجود برنامه ای این است که والدین خود را در صورت نداشتن برنامه ، با یک برنامه ریز مالی ملاقات کنند.
آیا می خواهید با ما حرکت کنید؟
در حالی که خانوارهای چند نسلی در بسیاری از کشورها یک توقع هستند ، فقط طبق حدود 20 درصد از خانوارهای ایالات متحده آمریکا چند نسلی هستند ، براساس تحلیل مرکز تحقیقات پیو از داده های سرشماری. مطمئناً ، یک خانه چند نسل به کمک صندوق بازنشستگی والدین کمک می کند ، اما این تصمیم به مراتب بیشتر از پول است. به طور عمده ، انزوای اجتماعی را کاهش می دهد ، که به نوبه خود می تواند یک وضعیت جسمی و روانی سالم تری را ایجاد کند. شما فقط باید مراقب باشید که چگونه به موضوع نزدیک می شوید.
“نود و نه درصد از زمان نزدیکی بچه ها به این صورت است:‘ مادر و پدر ، ما نگران شما هستیم. لیزا سینی ، رئیس استودیوی طراحی موزائیك ، كه خدمات طراحی را برای سالمندان ، مراكز مراقبت طولانی مدت و مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد گفت: “شما نمی توانید به همان اندازه كه می توانید انجام دهید ، انجام دهید.” . “من فکر می کنم که این رویکرد دقیق اشتباه است. شما باید آنها را از ترس به آزادی و نه برعکس حرکت دهید. ”
خانم سینی مادربزرگ و والدین خود را به خانه منتقل کردند که در آن با همسر و فرزندان نوجوان به اشتراک گذاشتند ، که جزئیات آن را در کتاب خود “کندو: راهنمای ساده برای زندگی چند وجهی” آورده است.
به جای استفاده از تاکتیک های ترساندن ، خانم سینی توصیه می کند که شما از والدین بپرسید که آنها با چه مشکلی مواجه هستند ، مانند نگه داشتن حیاط یا مانور دادن چیدمان خانه یا احساس تنهایی.
در مرحله بعد ، مزایای استفاده والدین را برای شما به وجود آورید. شاید والدین شما هنگام مسافرت بچه ها یا حیوانات خانگی را نگاه داشته باشند یا به جبران هزینه های قبض های خاص یا کمک به شما در مقدمات تهیه وعده غذایی در طول هفته کمک کنند.

 

اما زندگی مشترک در زیر یک سقف راه حل برای همه نیست.

گزینه های دیگر برای کمک به والدین شما بدون اینکه آنها را به آنجا برسانید می تواند کمک به آنها در یافتن کمک به خانه ، مراجعه بیشتر به آنها برای کاهش احساس انزوا یا کمک مالی به مسکن فعلی آنها باشد.
آیا مستندات قانونی شما به ترتیب است؟
گسترش طبیعی گفتگوی بازنشستگی برنامه ریزی املاک است که مسلماً پیچیده تر نیز خواهد بود. اکنون شما اجتناب ناپذیری از مرگ و میر آنها را مطرح می کنید و اگر به طرز فصلی انجام نشود ، به نظر می رسد که می خواهید جزئیات میراث را بهم بزنید. با این حال ، با تمرکز نکردن سریع روی یک وصیت ، می توانید آن را کنار بگذارید.
لیزا هنکس ، شریک زندگی در GCA Law Partners L.L.P. در کالیفرنیا ، وصیت نامه ای را در بالای لیست اسناد مهم برنامه ریزی املاک قرار نمی دهد.
خانم هنکس ، نویسنده “هر راهنمای کالیفرنیایی برای برنامه ریزی املاک: وایز ، اعتماد و هر چیز دیگری” گفت: “قدرت وکالت و بخشنامه های مراقبت های بهداشتی پیشرفته به کودکان بالغ اجازه می دهد تا والدین را در صورت ناتوانی در کوتاه مدت یا طولانی مدت به آنها کمک کنند.” ” “وقتی با مشتری کار می کنم ، به آنها اسنادی که هنوز مرده نیستند می گویم. شما مرده نیستید ، اما به کسی نیاز دارید که به شما کمک کند. ”
همیشه ترجیح می دهید هنگام تهیه اسناد حقوقی از یک وکیل برنامه ریزی املاک استفاده کنید ، اما خانم هنکس مشکلی را در استفاده از گزینه های آنلاین برای خودتان برای افرادی که احساس می کنند توانایی ندارند یا نمی خواهند داشته باشند نمی بیند. هزینه یک وکیل را پرداخت کنید او Nolo و Quicken WillMaker را دو گزینه ذکر می کند.
خانم هنکس گفت: “گزینه های آنلاین بهتر از هیچ چیز نیستند.” “اگر آنها را به درستی انجام دهید و دستورالعمل ها را رعایت کنید ، معتبر خواهند بود.”
احساس ناراحتی از پرسیدن والدین در مورد برنامه ریزی املاک دارید؟ برای مطرح کردن موضوع به تجربیات زندگی خود بازگردید – پس از همه ، به این اسناد نیز نیاز دارید. یکی از اسکریپت هایی که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید: “من و شریک زندگی من اخیراً یک وکالت و دستورالعمل های مراقبت های بهداشتی پیشرفته تهیه کرده ایم و مجبور شدیم بحث های زیادی در مورد اینکه چه کسی می تواند به عنوان پشتیبان ما انتخاب کند ، بسازیم. چگونه شما تصمیم گرفتید که چه کسی را نام ببرید؟ ”
نکته دیگر تضمین این است که والدین می دانند چگونه می توانند به کلیه اسناد قانونی و مالی دسترسی داشته باشند و کلیه قبض های خانگی را پرداخت کنند. خانم وستون برای استفاده دیجیتالی همه اسناد مهم و همچنین گذرواژه‌ها از خدماتی مانند Everplans استفاده کرده است.

اگر والدین شما مقاومت می کنند

برای برخی از کودکان بالغ ، والدین آنها به طور مداوم تلاش خود را برای صحبت در مورد بازنشستگی و برنامه ریزی املاک متوقف می کنند. مهم است که به یاد داشته باشید که اگر زمان داشته باشید ، این مکالمه می تواند ماهها یا حتی سالها به طول انجامد. همچنین ممکن است مقاومت در برابر بحث در مورد موضوع با شما نباشد. این می تواند یک موضوع مشاجره بین آنها باشد.
خانم لوین می گوید: “ممکن است والدین خود در همان صفحه نباشند” ، که کودکان را تشویق می کند تا این کار را به عنوان یک فعالیت دلسوز و نه صرفاً تلاش برای به تعویق انداختن مشکلات ارائه دهند.
برخی احساس راحتی می کنند که با ناشناخته ها زندگی می کنند ، و برخی دیگر نسبت به عدم مشارکت والدین در برنامه بازنشستگی و برنامه ریزی املاک احساس اضطراب می کنند. برای آنها ، واقعاً تنها یک گزینه وجود دارد.
خانم کاسترو گفت: “در بعضی مقطع شما باید مایل باشید بگویید که آنها نمی خواهند با من صحبت کنند و من می خواهم تمام تلاش خود را برای مراقبت از خودم انجام دهم.” “و آماده باش آنچه در آینده می توانم انجام دهم.”

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید