رکود اقتصادی، بازنشستگی ، حسرت: وسطی را انتخاب کنید

  • توسط pooladmin
  • 07/11/2019
  • 0

اگر شما ده سال در هر طرف بازنشستگی باشید، باید بدانید که سرمایه گذاری تغییر کرده است. در اینجا برخی روش ها برای جنگیدن در این زمینه را اشاره کرده ایم.

یک جمله قدیمی درباره بازیکنی که دیدش تار می شود وجود دارد. او می گوید: دکتر، وقتی که توپ به سمت من می آید، سه تا توپ را میبینیم. پیشنهاد دکتر: بر روی وسطی تمرکز کن. چرخش های اخیر بازار سهام، غوطه ور در نرخ های سود، صحبت های درمورد رکود اقتصادی جهانی برای اینکه سرمایه گذاران تمرکز خود را از دست بدهند کافی است.

با این حال اگر قصد دارید که در ده سال آینده بازنشسته شوید، یا در ده سال گذشته بانشسته شده اید، اجازه از دست دادن تمرکزتان را ندارید. مخصوصا در حال حاضر. به این خاطر که بازارهای سهام و اوراق قرضه مثل ده سال گذشته کار نمی کنند.

بازنشستگی

بازار سهام: تصرف بیگانگان؟

چند سال قبل، جی پی مورگان تخمین زد که تنها 10 درصد از حجم معاملات بازار سهام آمریکا توسط سرمایه گذارانی که تنها بر اساس رفتار شرکت عمل می کردند انجام می شود. آن 90 درصد دیگر از کجا می آید؟ در ابتدا از منابعی که از طریق شانس بدست آوردن چند هزار دلار به سرعت تحریک شده اند یا با کپی کردن دارایی های یک لیست انجام می شود.

اگر فکر می کنید که این آمار ساختگی است، دوباره فکر کنید. همانطور که قبلا هم در این ستون اشاره کرده بودم، علاقه به سرمایه گذاری بر روی فهرست 500 تایی S&P یک شمشیر دو لبه است. با این حال زمانی می رسد که یک نفر در این نمایش فریاد می زند آتش اما در برای عبور همه کوچک است.

 

انقدر با ثمره بازنشستگی من بازی نکن!

در مورد جمعیت تاجران می دانیم که این افراد همیشه حضور داشته اند. این افراد نقدینگی فراهم می کنند که برای نگه داشتن جریان بازار سهام کمک بسیار خوبی به شمار می رود. با این حال، همیشه میلی از سوی صندوق هدج و دیگران برای به وجود آوردن یک جمعیت تاجر وجود داشته است. به این خاطر که حجم عظیمی از پول در بخشی از بازار جمع می شود. و سپس بعد از گذشت چند روز یا هفته به بخش دیگری انتقال داده می شود.

این بخشی است که برای بقیه ما فضولی ایجاد می کند. و برای برخی از سرمایه گذاران نزدیک یا در حین بازنشستگی ، تجربه استرس زایی است. از این گذشته ، صرف نظر از اهداف سرمایه گذاری در بازنشستگی شخصی ، دیدن تغییر پس انداز شما به اندازه 5 درصد یا بیشتر در چند روز غیر قابل توصیف است.

بازنشستگی

سرمایه گذاری اوراق قرضه: اسم این را می گذارید درآمد بازنشستگی؟؟

به نظر زمان خوبی برای یک تصویر سریع است. در اینجاست که نرخ بهره برای دو سال ، 5 سال و 10 ساله اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده طی دو دهه گذشته بوده است. اگر ایالات متحده به سمت رکود اقتصادی حرکت کند (و احتمالاً سایر نقاط جهان در یک رکود قرار دارند) ، واکنشی که به زانو در می آید خرید اوراق قرضه است. از این گذشته ، اگر رشد اقتصادی رو به زوال باشد و درآمد شرکت ها کاهش یابد ، رفتار سرمایه گذاران با سهام بد خواهد بود.

با این حال ، ممکن است این بار خیلی راحت نباشد. می بینید ، سه رکود اقتصادی گذشته فرصتی برای در اختیار داشتن اوراق بهادار با نرخ هایی است که به مراتب بالاتر از آنچه امروز موجود است ، شده اند. به صورت رند، رکود سال 1990 بازده اوراق قرضه را در محدوده 8٪ نشان داد. در اوایل سال 2000 نرخ منطقه 5٪ بود. بحران مالی با نرخ هایی در مجاورت 3 درصد به بالا آغاز شد.

در مورد امروز؟ سمت راست نمودار ، که با رنگ آبی برجسته است ، داستان را برای شما بازگو می کند. نرخ در سراسر صفحه در محدوده زیر 2٪ است. این باعث می شود توانایی فدرال رزرو در استفاده از کاهش نرخ ها به عنوان سیاستی برای شروع اقتصاد به وجود بیاید.

از همه مهمتر ، درآمد فعلی شما را به صورت اوراق بهادار محدود می کند. همچنین ، این وام را در مقایسه با رکود اقتصادی گذشته ، به یک سرمایه گذاری بلند مدت بسیار ریسکی تبدیل می کند. از این گذشته ، هنگامی که بازده اوراق قرضه بالا می رود ، قیمت آنها کاهش می یابد. به این ترتیب که درامد 1-2٪ نرخ درآمد را می توان با ضررهای اصلی برای مدتی نفی کرد. بنابراین ، اوراق قرضه راهی آسان برای خارج شدن از این نمایش نیست. این همچنین بدان معنی است که بازده های نقدی (CD و غیره) نیز بسیار ضعیف خواهند بود.

 

آما بازار سهام می تواند من را نجات بدهد… صبر کن شاید هم نتواند!!

تصویر دیگری که معضل بازنشسته را نقاشی می کند درست در بالا قرار دارد. این نشان می دهد که بازگشت S&P 500 برای 10 سال گذشته حدود 11٪ در سال است. این فوق العاده است وقتی آن را با بیشترین تاریخ ثبت شده مقایسه می کنید. با این حال ، این کشور همچنین به عنوان یکی از بالاترین رکورد ها قرار دارد و در منطقه ای است که آخرین بار به عنوان پشت سر هم حباب Dot-Com دیده می شود.

چطور داستان را به نفع خود تغییر دهید

من یک اپیزود از Seinfeld را به یاد می آورم که جورج کاستانزا موفق شد با خلاف هر کاری که در گذشته انجام می داد ، عمل کند. اگر شما یک سرمایه گذار هستید که از بازنشستگی اخیر خود لذت می برید ، یا احساس می کنید که تقریباً در آنجا از نظر مالی حضور دارید ، این کلمات برای شما مناسب است: آماده ، مایل و آماده باشید تا “متن را بزنید”. این بدان معنی است که شما باید تصدیق کنید که تکنیک ها و استراتژی های سرمایه گذاری که تاکنون شما را به این نتیجه رسانده اند ، احتمالاً همان مواردی نیستند که شما را از اینجا سوق دهند.

 

3 مثال خوب از تغیر نمایشنامه

روش های مختلفی برای تحقق این امر وجود دارد ، و در هیچ یک از آنها نیازی نیست که شما همه چیز را که در اختیار دارید بفروشید و دوباره شروع کنید. همچنین ، این چند ایده خام در مورد “خارج شدن از بازار” نیست. ارزش زیادی در هر محیط بازار وجود دارد. علاوه بر این ، اگر فکر می کنید که یک حرکت “زمان بندی” برای بیرون رفتن سخت است ، سعی کنید 2 مورد از آنها را بکشید (یکی برای خارج شدن ، و دیگری برای بازگشت دوباره)! بنابراین حداقل از من ، شما چنین حرفهایی را نخواهید شنید. درعوض ، چند نکته خلاصه در مورد چگونگی تلنگر فیلمنامه آمده است. امیدوارم اینها به شما کمک کنند که سفر را به سمت لذت بردن از بازنشستگی یا رسیدن به آن ادامه دهید ، بدون اینکه بازارها به یک مرکز اصلی استرس روزانه تبدیل شوند.

 

بفهمید که روشهای سودآوری مستقیم از سقوط سهام و اوراق بهادار وجود دارد. به دنبال درک نحوه کار آنها باشید. این که آیا با استفاده از چیزی به نام “ETFs معکوس” است ، با یادگیری برخی از تکنیک های اساسی شامل گزینه ها ، یا سایر استراتژی های مشابه ، وجود دارد چیزهای زیادی برای استفاده از هر سرمایه گذار وجود دارد. این منطقه ای است که احساس می کنم صنعت مشاوره مالی تقریباً به آن توجه کافی نکرده است. بنگاه های کارگزاری بخاطر برخورداری از این ابزارهای مهم سرمایه گذاری به عنوان ریسک شناخته شده اند. در عین حال ، آنها مشکلی را در اختیار کارگزاران قرار ندادند وجوه متقابل را که به طور کامل در سهام سهام شرکتهای تجاری سرمایه گذاری کرده اند ، توصیه کنند ، زیرا Nasdaq در سال 2000 بیش از 75٪ از میزان سقوط را آغاز کرده بود!

 

در نظر بگیرید از یک رویکرد تاکتیکی تر برای حرکت در بازارهای بی ثبات استفاده کنید. شما ممکن است تخم لانه بازنشستگی خود را فقط با اجازه دادن به بازارهای سهام و اوراق بهادار انجام دهید. اما اکنون باید بدانید که خطر طولانی شدن مدت نابودی ثروت ممکن است. مجدداً به 2 نمودار بالا مراجعه کنید. منظور از نظر تاکتیکی ، منظور من این نیست که شما باید معاملات روزانه حساب خود را شروع کنید. اما منظور من این است که شما باید تشخیص دهید که سود ممکن است زودتر باشد. بنابراین ، گرفتن آنها هنگام داشتن آنها کاری است که شما باید برای انجام آن آماده باشید. طی 10 سال گذشته ، این موضوع کمتر از ضروریات بود. اما الان نه.

 

حفظ سرمایه را در اولویت قرار دهید … که همان چیزی نیست که ثروت خود را زیر تشک خود جمع کنید. در شرکت من ، ما آن را “حفظ سرمایه تهاجمی” می نامیم. این بدان معناست که شما به اوقات آشفتگی و چشمان باز نزدیک می شوید. این بدان معناست که شما خود را به یک جعبه ابزار گسترده تر برای استقرار مسلح کرده اید. و این بدان معناست که شما هرگونه وسوسه ای را برای خودکشی ، بیش از حد اعتماد به نفس یا حتی متکبر کنار بگذارید. بفهمید که از خاکسترهای تاریخ بازار فرصتهای بسیار خوبی حاصل می شود. یعنی تا زمانی که به اندازه کافی حلال بمانید وقتی دوستان و همسایگان اجازه می دهند دارایی های بازنشستگی خود را با 1/3 یا 1/2 کاهش دهند.

رکود، بازنشستگی، حسرت

سرمایه گذاران باید در این راه رکود اقتصادی را تشکیل دهند. این اولین “R” در عنوان این مقاله بود. دومین “R” بازنشستگی بود و این تمرکز شماست. بازارهای چالش برانگیز یا گیج کننده آن را تغییر نمی دهند. زیرا سومین “R” پشیمان است و گزینه ای برای شما نیست. و شما امیدوارم که از این مقاله و سایر موارد اخیر من برای Forbes.com دیدن کنید ، دلیلی ندارد که اگر این افراد نزدیک به بازنشستگی هستید ، یا در حال حاضر در آنجا حضور دارید با پشیمانی پشیمان شوید. شما مورد رضایت بازارها نیستید ، مگر اینکه انتخاب کنید. این یک چیز است که بازار سهام ممکن است پس از یک دوره طولانی و تولیدی خسته کننده باشد. با این حال ، هنگامی که شما آن را با نرخ بهره پایین برای پس اندازها ترکیب می کنید ، این باعث می شود دوره ای به وجود بیاید که تلنگر فیلم نامه یک ضرورت است. این 2000 نیست ، و این 2008 نیست. نه تنها به دلیل ترکیبی از قیمت بالای سهام و نرخ بهره پایین ، بلکه مهمتر از آن ، شما در مراحل اولیه پس انداز بازنشستگی نیستید. شما آنجا هستید ، یا تقریباً آنجا. این چیزی است که همه تفاوت ها را ایجاد می کند ، و این چیزی است که ما را وادار می کند تا به این فکر کنیم که اکنون در بیرون جعبه ضرب المثلی فکر کنیم.

همانطور که در وال استریت می گویند. گاو و خرس و خوک وجود دارند. گاوها و خرسها می توانند درآمد کسب کنند. خوک ها؟ آنها ذبح می شوند.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید