3 راه برای پرداخت بدهی تعطیلات خود

  • توسط pooladmin
  • 12/02/2020
  • 0

بهتر یا بدتر ، تعطیلات فرا رسیده و رفته است. اکنون که مصرف کنندگان به واقعیت روزمره خود برمی گردند ، ممکن است از خرج تعطیلات خود احساس پانچ کنندگی کنند.

فدراسیون ملی خرده فروشی نشان داد که مصرف کنندگان برنامه ریزی کرده اند به طور متوسط ​​در حدود 1،048 دلار برای اقلام تعطیلات ، مانند تزیینات ، و هدیه برای خانواده و دوستان هزینه کنند. کسانی که برای تهیه آن عمده خریدها آماده نبودند ، ممکن است برای پوشاندن صورتحساب به کارت اعتباری رسیده باشند — و اکنون ممکن است در تلاش باشند تا نحوه بدهی را بفهمند.

اگر در فصل تعطیلات خود را از بدهی بیش از حد خود می بینید ، در اینجا سه ​​تاکتیک برای پرداخت آن وجود دارد.

پرداخت بدهی

  1. روش پرداخت بدهی را انتخاب کنید

مقابله با بدهی شما اولین قدم برای تدوین استراتژی موفقیت آمیز بازپرداخت است. شما می خواهید تعادل خود را در هر کارت ، و همچنین نرخ بهره هر کارت را تجزیه و تحلیل کنید. پس از درک بهتر محل استقرار بدهی خود ، زمان آن رسیده است که روش پرداخت بدهی را انتخاب کنید.

دو روش اصلی پرداخت بدهی وجود دارد:

 

روش پرداخت بدهی گلوله برفی.

طبق روش گلوله برفی ، حداقل پرداختی را روی هر کارت انجام می دهید و سپس با کمترین تعادل ، هرگونه پول اضافی باقیمانده به کارت را اختصاص می دهید.

پس از پرداخت این مانده حساب ، شما به پرداخت کمترین مانده بعدی پرداخت می کنید. این سری از “بردهای کوچک” تا زمانی که تمام مانده ها به طور کامل پرداخت شود ، تکرار می شود.

روش گلوله برفی برای تشویق افراد به هنگام بازپرداخت بدهی های خود در نظر گرفته شده است. پرداخت مانده های کوچکتر به طور کامل اتفاق می افتد خیلی سریعتر از حمله به تعادل های بزرگ در مرحله اول. اگر فردی هستید که احساس اضطراب دارید یا دوست دارید در بدهی خود غرق شوید ، روش گلوله برفی می تواند انگیزه لازم برای کاهش بدهی شما را به شما بدهد.

روش پرداخت بدهی بهمن.

شما می توانید از روش بهمن برخلاف روش گلوله برفی فکر کنید.

با استفاده از این استراتژی بازپرداخت بدهی ، ابتدا فرد با بالاترین نرخ بهره به ترازنامه اعتباری حمله می کند و همزمان همزمان حداقل کارت های دیگر را نیز پرداخت می کند. این روش می تواند موجب صرفه جویی در پول قابل توجه شما شود ، اما ممکن است احساس پیشرفت و موفقیت را بیشتر کند.

  1. کارت انتقال تعادل را در نظر بگیرید

اگر بدهی شما با نرخ بهره بالا همراه باشد ، این بدان معناست که در حالی که پرداخت آن را پرداخت می کنید ، هزینه شما را به همراه خواهد داشت. برای صرفه جویی در هزینه (و زمان) ، انتقال مانده کارت اعتباری با بهره بالا را به کارت انتقال مانده کم یا بدون بهره در نظر بگیرید.

کارت انتقال مانده ، یک کارت اعتباری است که همراه با دوره سود 0٪ تبلیغی ، معمولاً حداکثر 12-18 ماه است. در حالی که به نظر می رسد ایده خوبی است ، یک استراتژی انتقال تعادل فقط درصورتی مؤثر است که فرد هزینه خود را به طور کامل از کارت خود متوقف کند و قبل از پایان دوره تبلیغاتی بدهی خود را بپردازد.

نکته منفی دیگر کارتهای انتقال تعادل این است که آنها غالباً با یک ترانس انتقال تعادل همراه هستند ، به این معنی که درصد مشخصی از مبلغ منتقل شده را شارژ می کنند. اگر کارت انتقال تعادل با حد 5000 دلار تأیید شود ، ممکن است نتوانید دقیقاً 5000 دلار را روی آن انتقال دهید. فقط می توانید 5000 دلار منهای هزینه تراز انتقال را انتقال دهید.

  1. یک وام شخصی بگیرید

اگر هزینه تعطیلات شما واقعاً در این فصل از ریل خاموش شد ، ادغام بدهی با وام شخصی می تواند سودمند باشد.

وام شخصی وام است که می تواند برای هر آنچه وام گیرنده می خواهد استفاده شود ، و بیشتر اوقات برای پرداخت کارت اعتباری یا سایر بدهی ها است. وام های شخصی معمولاً با نرخ بهره بسیار پایین تر از کارتهای اعتباری است.

اگر در مورد گرفتن یک وام شخصی برای بازپرداخت بدهی هستید ، این ماشین حساب بازپرداخت کارت اعتباری را از Make Lemonade ، وب سایت مقایسه بررسی کنید. با وارد کردن مانده کارت اعتباری و نرخ بهره خود ، می توانید با ادغام بدهی با وام شخصی ، میزان بهره را که به طور بالقوه پس انداز خواهید کرد محاسبه کنید. ماشین حساب همچنین نشان می دهد که با ادغام آن با یک وام شخصی با بهره کمتر ، چقدر سریعتر می توانید بدهی کل را پرداخت کنید.

این را در نظر بگیرید: بگویید که یک کارت اعتباری با نرخ سود 15 درصدی 7000 دلار دارید. اگر قرار بود ماهانه 250 دلار به آن کارت بپردازید ، آن را در 2.83 سال با پرداخت 1500 دلار بهره پرداخت می کنید. اگر قرار بود آن بدهی را با یک وام شخصی که نرخ بهره 4٪ و مدت سه سال دارد ، تحکیم کنید ، پرداخت ماهانه شما کمتر (حدود 207 دلار) باشد و فقط در طول سه سال فقط 440 دلار بهره پرداخت می کنید. (محاسبات با حسابگر Make Lemonade انجام شد.)

وام های شخصی گزینه های خوبی برای موجودی کارت اعتباری بالا با نرخ بهره بالا هستند ، اما بخاطر داشته باشید که برخی از مبلغ مبلغ مبلغ پرداختی را که باید در هر پس انداز شما ممکن است متوجه شوید ، انتخاب می کنید. همچنین ، در حال حاضر وام دهندگان آنلاین وام شخصی زیادی وجود دارد که می توانند با بهترین نرخ و شرایط خرید را راحت کنند.

این حرکتها را اکنون انجام دهید تا مانع از افزایش چشمگیر در سال آینده شوید

هنوز آمادگی برای هزینه های تعطیلات سال آینده خیلی زود نیست. برای جلوگیری از حفر قبر بدهی دیگر ، اکنون این اقدامات را انجام دهید:

  1. ایجاد بودجه

آسانترین راه برای جلوگیری از اضافه برداشت ، مسلح کردن بودجه مناسب است. امسال لیستی از هدایای مورد نیاز برای خرید را جمع کنید و چقدر می توانید بدون سوزاندن سوراخ در کیف پول خود ، هر شخص را صرف راحتی کنید.

می توانید با استفاده از اکسل بودجه را به روش مدرسه قدیمی ایجاد کنید ، یا می توانید یک برنامه را بارگیری کنید تا این کار ساده تر شود. برنامه کیف کیف یک انتخاب محبوب است. این برنامه شامل شمارش معکوس تا کریسمس است و اگر از هدیه گیرنده خاص دریافت می کنید ، به شما هشدار می دهد.

  1. اکنون شروع به ذخیره کنید

پس از ساختن بودجه ، شروع به پس انداز در اسرع وقت باعث می شود همه موارد وقتی است که آمادگی خرید را دارید ، استرس را کم کنید.

خودکار کردن پس انداز خود را با یک برنامه در نظر بگیرید. برخی از این ابزارهای پس انداز خودکار ، خریدهای شما را به نزدیکترین دلار جمع می کنند و آن تغییر ناچیز را به یک حساب جداگانه دور می کنند. اگر به پس انداز خود نیاز به افزایش بیشتری دارید ، به طور خودکار درصدی از هر چک را در نظر بگیرید.

  1. زودتر هدایا بخرید تا بتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای اضافه کردن هزینه در طول تعطیلات صبر کردن تا آخرین لحظه برای خرید هدایا است. بدون داشتن برنامه ، مصرف کنندگان می توانند در حالی که خرید چند روز قبل از تعطیلات احساس ناامیدی می کنند و در نتیجه می توانند هزینه های بیشتری را نسبت به آنچه در ابتدا در نظر گرفته بودند به خرج دهند.

به جای تعویق در خرید هدیه خود ، سعی کنید آن را در طول سال پخش کنید. از نظر برخی ، این استراتژی بسیار قابل کنترل تر از تلاش برای خرید همه چیز به طور همزمان است: به جای اینکه به مقدار زیادی پول به دست بیاورید ، فقط به بخشی از کل برنامه ریزی شده برای خرج کردن نیاز دارید. علاوه بر این ، شما می توانید راحت تر این خریدهای کوچک را در بودجه ماهانه جای دهید.

اگر تصمیم دارید که در طول سال خریدهای تعطیلات خود را انجام دهید ، با نحوه ساخت آنها هوشمند شوید. اگر می خواهید پس انداز خود را به حداکثر برسانید ، با سایتی مانند Rakuten (سابق Ebates) از خریدهای خود پس انداز کنید. این وب سایت به طور مرتب معاملات نقدی از خرده فروشان محبوب را تبلیغ می کند و وجه نقد را به حساب شما واریز می کند تا به صورت سه ماهه بازپرداخت شود.

اگر می خواهید در طول سال از کارت اعتباری پاداش یا وجه نقد استفاده کنید تا در خرید هدیه تعطیلات خود امتیاز کسب کنید یا حتی پول بیشتری را پس بگیرید ، این کار را با مسئولیت انجام دهید. شما باید هر ماه مانده حساب خود را به طور کامل پرداخت کنید تا در پایان سال جاری به یک بدهی بازگردید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)