10 نکته برای میلیونر شدن

  • توسط توماج آبرین
  • 07/07/2019
  • 0
میلیونر شدن

میلیونر شدن به نظر غیر قابل دسترس می باشد اما با راهنمایی و نظرات درست امکان پذیر است. حقیقت این است که درآمدتان تنها با سرعت آن چه که انجام می دهید افزایش می یابد، بنابراین نیاز دارید تا طرز تفکرتان را تغییر دهید تا به هدف میلیونر شدن دست یابید.

هنگامی که ذهن یک میلیونر را داشته باشید، از دستش نمی دهید. اهمیتی ندارد که چه اشتباهات بیزینسی یا مالی ای در راهتان انجام بدهید. برای اینکه خودتان را به آنجا برسانید، نیاز به ساختارهایی دارید. برای کمک به شما، من 10 نکته را که باید برای میلیونر شدن دنبال کنید فهرست کرده ام.

 1. موقعیت مالی فعلیتان را ارزیابی کنید.

اگر ندانید که در کجا ایستاده اید رشد نخواهید کرد. بنابراین وقت آن است تا همه چیز را روی کاغذ بنویسید. ببینید که کجا ایستاده اید، تغییرات مناسب را انجام دهید تا به اهداف مالی تان برسید. لازم است تا دربارۀ مقداری که درمی آورید در مقابل مقداری که خرج می کنید شفاف باشید و سپس یک برنامه ریزی مالی انجام دهید تا در گام بعدی راهنمایی تان کند.

اگر ایجاد این برنامه باعث شد که نه از درآمد و نه از عادت های خرج کردن راضی نباشید، دلسرد نشوید. این گامی است به سوی تغییرات مثبت. هنگامی که برای آینده تان برنامه ریزی می کنید، نیاز دارید که:

درآمد کلی تان را بدانید

مطمئن شوید که چقدر خرج می کنید

درباره ی اینکه کجا پولتان را ذخیره می کنید شفاف باشید

از یک ابزار آنلاین مانند sighted.com برای ذخیرۀ پول هایتان استفاده کنید

اهداف زندگی و مالی تان را بنویسید

 2. بر روی افزایش درآمدتان کار کنید

زمانی که برنامه ریزی کردید و اهداف مالی و زندگی تان را بهرست کردید، وقت آن است تا برای دست یابی به آن کار کنید. در حقیقت، با قطع کردن قهوۀ روزانه تان میلیونر نمی شوید، نیاز دارید به اندازه ای که می خواهید درآمدتان افزایش پیدا کند، کار کنید.

در ابتدا، به فرصت های شغلی تان نگاه کنید. شاید ارتقای درجه یا موقعیت بهتری در شرکت تان باشد تا با پیشنهاد درآمد بالاتر وضعیت تان را بهبود ببخشد. دوم، یک کار نیمه وقت نیز در نظر بگیرید تا پول بیشتری درآورید. بسیاری از مردم از ابزار Chattypeople من استفاده می کنند تا ربات های چت بسازند.

میلیونر شدن

 3. به جریان های درآمد جدید فکر کنید

میلیونرها به طور کمیابی تنها یک فرم درآمد دارند. در حقیقت، بسیاری از آن ها بیشتر از دو فرم دارند. با یک کار نیمه وقت کوچک شروع کنید که بتواند پول بیشتری برای شما در ماه بدست آورد. برخی گزینه ها مانند:

پیشنهاد کار به عنوان مشاور فریلنسر را ارائه دهید

مربی گری یا تدریس کنید

به عنوان مهمان سخنرانی کنید یا در وبلاگ پست بگذارید

یکی از اتاق های خانه تان را اجاره دهید

یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید

 4. پول ذخیره کنید

زمانی که درآمدتان را جمع می کنید، نیاز دارید تا استراتژی به خرج دهید که درآمدتان در میان سه دستۀ زیر موازنه شود:

هزینه های زندگی (قبض ها، اجاره، رهن، خوار و بار و غیره)

هزینه های شخصی (سینما، رستوران، تعطیلات و غیره)

ذخایر

ذخایر شما ممکن است به دو دسته تقسیم شود، که شامل:

طرح ذخیرۀ بازنشستگی (401K، Roth، IRA)

طرح های ذخیرۀ اورژانسی (حساب های ذخیرۀ شخصی، بازار پول)

بهترین روش برای سازماندهی پول تان این است که آن ها را خودکار کنید. زمانی که مشخص می کنید که چه مقدار پول می خواهید ذخیره کنید، بدهی های مستقیم تان را از حساب فعلی تان برای این دو حساب ذخیره مجزا کنید.

بدهی های مستقیمتان را جدول بندی کنید تا حساب فعلی تان را در روزی که پول دریافت می کنید جدا کنید تا از وسوسه شدن جهت خرج کردن اجتناب کنید. بسته به میزانی که پول درمی آورید، 5 درصد برای فاند اورژانسی و 10 درصد برای فاند بازنشستگی تان اختصاص دهید.

میلیونر شدن

 5. شروع کنید به یادگیری مهارت های جدید

یادگیری بیشتر شما را قادر می سازد تا کارتان را به درستی انجام دهید، این روشی است تا در زمینۀ کاری تان تخصص پیدا کنید. علاوه بر این، روشی است تا دربارۀ موضوعات با افراد حرفه ای دیگر بیشتر صحبت کنید. همچنین، این امکان را به شما خواهد داد تا یک فرد پیشرفته شوید.

نیاز نیست تا دوباره در دانشکده ثبت نام کنید تا مهارت ها را بیاموزید. می توانید به آسانی:

بیشتر بخوانید

به پادکست ها گوش دهید

در کنفرانس ها و جلسات شرکت کنید

به صورت آنلاین بیاموزید

 6. به دنبال فرصت ها باشید

فرصت ها روی میزی که معمولا از ساعت نه تا پنج به صورت روتین پشت آن نشسته اید نمی آید. باید بروید و آن ها را دنبال کنید. باید کاری کنید تا نامتان شنیده شود برای اینکه دیگران فکر کنند شما یک فرد عالی هستید.

اگر ایده ی شغلی ای بدست آورده اید و مدت زیادی ست که یک جا نشسته اید تا کار روزانه تان را انجام دهید که قبض ها را پرداخت کنید، روی زمان تان سرمایه گذاری کنید که آن را ارتقا دهید تا درآمد اضافی ای بدست آورید. هنگامی که شروع شود، می تواند تبدیل به کودک میلیون دلاری شما شود.

 7. بیشتر صرفه جویی کنید

افراد ثروتمند فرصت شان را با دور کردن آن و خریدن ماشین های رویایی ، حداقل در آغاز راه بدست نیاورده اند. اگر می خواهید میلیونر شوید، نیاز دارید تا در زندگی تان صرفه جویی کنید. لازم است تا خریدن محصولات برند را متوقف کنید و دست از ولخرجی های روزانه بردارید.

همچنین:‌

شروع کنید به استفاده از کوپن ها

به دنبال تخفیف ها باشید

از محصولات برند سوپرمارکت خود خرید کنید

از وسایل حمل و نقل عمومی به جای ماشین یا خدمات تاکسی رانی استفاده کنید

رستوران رفتن ها را متوقف کنید و در عوض خودتان برای معشوقه تان غذا درست کنید

میلیونر شدن

 8. برای میلیونر شدن از بدهی پرهیز کنید

بهترین روش برای میلیونر شدن پرهیز از بدهی ست. گرو یک نوع سرمایه گذاری روی خود و خانواده تان است. از طرف دیگر، یک کارت اعتباری، هزینه ای است که نیاز نیست در نظر داشته باشید که آن را یک جا پرداخت کنید یا خیر. کارت اعتباری تان را به عنوان روشی اورژانسی بیشتر از یک روش لوکس در نظر بگیرید. برای دست یابی به عادت های درست، از بردن آن به خرید و استفاده جهت هر خرید آنلاینی که دارید، پرهیز کنید. این شیوه شما را مجبور می کند تا برای خرید هرچیزی که به آن نیاز ندارید، دو بار فکر کنید.

 9. هیچ چیز بودن را بپذیرید

خسته شدن خوب است. خسته شدن در واقع بدان معناست که اوغات فراقت زیادی دارید، که بسیار خوب است. جدا از اینکه این کار شما را از فعالیت هایی که هزینه به بار می آورد منع می کند، روش عالی ای است تا بر روی تلاش های تان جهت میلیونر شدن بیشتر تمرکز کنید.

هنگامی که از بیکاری خسته می شوید می توانید:

شروع کنید به مدیتیشن کردن تا تمرکز و ذهنتان را ارتقا دهید

یک کتاب بخوانید

تمرین کنید

یک وعدۀ غذایی خوب بپزید

میلیونر شدن

 10. شبکه سازی یا ایجاد ارتباط کنید

عبارت «این چیزی نیست که بدانید، اما کسی هستید که بدانید» نمی تواند درست باشد. شما اغلب مردم موفق را در ارتباط با رفقان موفق شان می یابید، چه بخواهید چه نه آن ها در یک زمینۀ مشترک هستند. در نتیجه، این اهمیت دارد با افرادی که روشی دارند تا باعث می شود شما نیز موفق شوید ارتباط داشته باشید.

متاسفانه، حتی اگر بهترین جراح مغز در دنیا باشید، هیچ کس نخاوهد فهمید مگر اینکه به آن ها بگویید، بنابراین بفهمید که آیکن های صنعتی تان کجا خواهد بود، بروید و آن ها را پیدا کنید. چندین روش وجود دارد که افراد موفق را ملاقات کنید، برخی از این روش ها شامل:

ارسال یک ایمیل ساده

استفاده از رسانه های اجتماعی برای تماس با آن ها

ملاقات با آن ها در کنفرانس ها و جلسات

اشتراک مطلب در خبرنامه های شان

شرکت در سمینارهای اینترنتی شان

خواندن وبلاگ های مالی بزرگ مانند Jeff Rose، Good Financial Cents.

در نهایت

شما نمی توانید با نشستن پشت یک میز تا زمان بازنشستگی میلیونر شوید. نیاز دارید تا طرز تفکرتان را تغییر دهید. اگر نه، تمام نکات در بالا فهرست شده است. روزتان را با یک حس جدید، قاعده شروع کنید و اقدامات لازم را جهت دست یابی به یک نقطۀ عطف به کار گیرید تا شما را به سمت اهدافتان حرکت دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)