4 راهکار که باید برای اعتبار تجاری در سال 2020 انجام شود.

  • توسط نرگس زمانی
  • 08/01/2020
  • 0

4 راهکار که باید برای اعتبار تجاری در سال 2020 انجام شود.

اعتبار تجاری

اعتبار تجاری

شما در سال 2020 هدف های بزرگی برای شرکت خود دارید. رشد، سود دهی بیشتر، و حضور آنلاین بهتر که ممکن است در صدر لیست شما باشد. هرچند ساختن اعتبار مالی کسب و کار قسمتی از نقشه تان نباشد، اما ممکن است واقعهء مهمی در پیش رو داشته باشید. اعتبار تجاری شما می تواند نقش به سزایی در موفقیت بلند مدت شرکت شما داشته باشد. اما اگر مدتی است که این موضوع را نادیده گرفته اید، تنها نیستید. صاحبان مشاغل بسیار مشهور هستند. ساختن اعتبار مثبت یکی از وظایفی است که می بایستی به زمان دیگری موکول شود. با این وجود به خاطر شغل و حتی به خاطر حمایت از اعتبار شخصی خود ، زمان آن رسیده است که تعلیق را متوقف کنید. در اینجا 4 نکتهء هوشمند که در ساخت اعتبار تجاری به شما کمک می کند، آورده شده است.

4 راهکاری که باید برای اعتبار ت تجاری در سال 2020 انجام شود.

قبل از اینکه شروع به چک کردن اعتبار تجاری خود کنید یا در تلاش ایجاد اعتبار به نام شرکت خود باشید، این ایده خوبی است که اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما به درستی تنظیم شده است. علاوه بر سود و گردش پول ، یک تجارت درست و راه اندازی شده یک بخش مهم برای موثق واقع شدن در نظر وام دهندگان ، فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات است. اگر کسب و کارتان مدتی است که در جریان است، احتمالاً برخی از این مراحل اولیه را تکمیل کرده اید.  در ادامه، در نظر داشته باشید که فهرستی از کار هایی را که باید انجام دهید را تهیه کنید. ممکن است قصد تکمیل کردن حداقل یکی از این وظایف را در هر هفته داشته باشید.

در کشور خود شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسانید.

از سازمان خدمات درآمد داخلی شماره شناسایی کارفرما درخواست کنید.

یک حساب بانکی تجاری با نام قانونی کامل شرکت افتتاح کنید (همانطور که از سازمان خدمات درآمد داخلی و دولت بایگانی شده است) و برای پرداخت صورتحساب مرتباً از حساب استفاده کنید.

یک خط تلفن اختصاصی تجاری به نام شرکت خود اختصاص دهید. از اینکه شماره در دفترچه راهنما فهرست شده است اطمینان حاصل کنید. هنگامی که مراحل اولیه فوق را انجام دادید ، همچنان ادامه دهید و چند کار اضافی را به لیست کارهای خود نیز اضافه کنید. در اینجا یک لیست چک 14 نکته ای برای اطمینان از مشروعیت کسب و کار شما وجود دارد.

گزارشهای اعتبار تجاری خود را به مکرراً بررسی کنید. همانطور که گزارشهای اعتباری شخصی شما هنگام درخواست وام یا حساب کارت اعتباری اهمیت دارد، گزارشهای اعتبار تجاری شما  (Dun & Bradstreet, Experian, and Equifax)  هم احتمالاً در هنگام درخواست تأمین اعتبار یا خدمات برای شرکت در نظر گرفته خواهد شد. به همین دلیل ، این ایده خوبی است که عادت کنید گزارش های اعتباری تجاری خود را اغلب ، به صورت ماهانه بررسی کنید. خطاهای گزارش اعتباری رخ می دهد. اگر این اشتباهات  رخ دهد، می توانند به گزارشها و نمرات اعتباری تجاری شما آسیب برساند. این وظیفه شما است که گزارش های اعتباری شغل خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که اطلاعات موجود در آنجا صحیح است. اگر اطلاعات نادرستی در مورد گزارشهای شغلی خود کشف کردید می بایستی دست به کار شوید.

در اینجا در مورد چگونگی بروز اختلاف در اشتباهات گزارش اعتباری با دفاتر اعتبار تجاری اطلاعات بیشتر کسب کنید:

بستانکار و برادستریت     Dun & Bradstreet

آژانس مهم گزارش اعتبار Experian

دفتر اعتبار Equifax

 فراموش نکنید که می توانید داده های اعتبار کسب و کار خود را به صورت رایگان در Nav بررسی کنید.

حساب های فروشنده دایر کنید و کارت اعتبار تجاری باز کنید.

ساخت اعتبار تجاری قوی با ایجاد معاملات تجاری مثبت در گزارشهای اعتبار تجاری شما آغاز می شود. اگر تاکنون اعتباری به اسم شرکت خود ایجاد نکرده اید، چندین حساب تامین کننده با اصطلاحات خالص 30 می تواند وهلهء هوشمندانه ای برای شروع باشد. قبل از افتتاح حساب به یاد داشته باشید  که از فروشنده سؤال کنید که آیا آنها به دفاتر اعتباری تجاری گزارش می دهند یا خیر. همچنین می توانید از این سه حساب فروشنده استفاده کنید که می تواند به شما در ایجاد اعتبار برای شرکت کمک کند.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید اعتبار بالقوه تجاری ایجاد کنید ، باز کردن کارت اعتباری تجاری به نام شرکت است. به خاطر داشته باشید که اگرچه ممکن است متقاضی اعتبار برای نام شرکت خود باشید، به احتمال زیاد شما باید برای تضمین حساب جدید وثیقه ارائه دهید.

نگران این هستید که آیا  واجد شرایط هستید؟ قبل از درخواست، بفهمید که به چه الزاماتی در این مرحله نیاز پیدا خواهید کرد.

متوجه شوید که نمرات اعتبار تجاری چگونه محاسبه می شوند. البته ، صرفاً باز کردن یک حساب فروشنده جدید یا کارت اعتباری کارت ویزیت به تنهایی برای ایجاد نمرات اعتباری عالی تجاری کافی نیست. می بایستی حساب های جدید خود را به درستی مدیریت کنید یا به جای اینکه به تجارت شما کمک کنند ایجاد ضرر می کنند و  نتیجهء معکوس ایجاد خواهند کرد.

هر یک از دفاتر اعتبار تجاری روش خود را برای گزارش دهی و امتیاز دهی اعتبار دارند. در نتیجه، هیچ پاسخ صریحی برای سوال “نمرات اعتبار کسب و کار چگونه محاسبه می شود؟” وجود ندارد.

با این حال ، برخی از اطلاعات مهم وجود دارد که به طور معمول مهم است. در اینجا برخی از عواملی که اغلب هنگام محاسبه نمرات اعتباری تجارت شما در نظر گرفته می شوند، آورده شده است:

گزارش پرداخت

طول تاریخ اعتبار

بدهی معوق

پرونده های عمومی

نسبت استفاده اعتبار

ریسک صنعت

می خواهید ژرف تر نفوذ کنید؟ در این مقاله حاوی اطلاعات مفید Nav ، درباره گزارشات و نمرات اعتباری کسب و کار بیشتر بدانید.

اعتبار قوی در تجارت می تواند برای رشد و سلامت درازمدت تجارت شما ضروری باشد. می تواند به شما مرزی واگذار کند که ممکن رقبا افاقد آن باشند. یک تلاش متمرکز برای پیگیری مراحل بالا انجام دهید،  می توانید شغل خود را برای موفقیت های بیشتر در سال 2020 و سال های آینده تنظیم کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)