6 کسب و کار خانگی که برای شروع به پول نیاز ندارند

  • توسط آزاده یوسفی
  • 04/05/2019
  • 0
6 کسب و کار خانگی که برای شروع به پول نیاز ندارند

اخیرا ایمیلی دریافت کردم که در آن فردی به دنبال کسب درآمدی اینترنتی و قانونی بود. این شخص تازگی به شهر کوچک و دوری نقل مکان کرده بود که از آنجا امکان دسترسی به شهر و رفتن به کار قبلی برایش دشوار بود. مانع دیگری که سر راه این فرد قرار داشت این بود که می بایست در هر صورت هزینه های زندگی خود را بپردازد و در واقع به دنبال کاری بود که نیازی به رئیس و کارمندی نداشته و خود همه کاره باشد.

هر چند این قضایا به نظر دور از دسترس می رسد، اما چندین راه حل برای چنین افرادی وجود دارد که می توانند به دور از شرکت ها و در هر جایی که هستند به کشب درآمد بپردازند.

بنابراین ما در اینجا قصد داریم 6 کسب و کار خانگی که برای شروع به پول نیاز ندارند را معرفی کنیم.

1- فرصت های کسب درآمد اینترنتی

اگر در سال های جوانی ما، مانند این روزها استفاده از اینترنت بسیار رونق داشت قطعا کسب و کار خانگی و درامد اینترنتی خوبی داشتم. درآمد اینترنتی که می توانست از راه های متعددی وجود داشته باشد و آن را نیز با دیگران به اشتراک گذاشت. از جمله مشاوره دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب سایت، اپلیکیشن و غیره.
هرچند مشاوره در این حوزه نمی تواند کسب درآمد میلیاردی داشته باشد، ولی راه خوبی برای شروع کسب درآمد و انگیزه ای مناسب جهت جمع کردن پول می باشد. در حالی که می توان به موارد زیادی از روش های کسب درآمد اینترنتی اشاره نمود، ما در اینجا قصد داریم صرفا چند مورد کوتاه از این نوع کسب و کارها را بررسی کنیم.

 فرصت های کسب درآمد اینترنتی

CashCrate یک پلت فرم آنلاین است که در آن می توانید به وسیله تکمیل پیشنهادات، گرفتن نظرسنجی از دیگران، دیدن ویدئوهای مختلف، و خریدهای آنلاین کسب درآمد کنید. پرداختی ها از چند سنت تا 3 دلار یا حتی بیشتر متغیر می باشد. همچنین در صورت ثبت نام در سایت و ایجاد اکانت، مبلغ 1 دلار دریافت می کنید. پرداختی ها به صورت چک یا از طریق پرداخت آنلاین و پی بال صورت می گیرد.

FusionCash یک پلت فرم آنلاین است که به شما این امکان را می دهد که با گرفتن نظرسنجی، تماشای ویدئو و خریدهای آنلاین و کارهای ریز و درشت دیگر درآمد کسب نمایید. با عضویت در این سایت بالافاصله مبلغ 5 دلار دریافت خواهید کرد. بیشتر پیشنهادات کاری موجود در این پلت فرم مبلغ پیشنهادی بین 25 تا 30 دلار را ارائه می دهند و پرداختی ها به صورت چک، پرداخت آنلاین و از طریق پی بال، یا واریزی مستقیم بعد از زمانی که حسابتان به آستانه 25 دلار رسید می باشد. بعضی از پیشنهادات کاری از شما، شماره کارت اعتباری تان را می خواهند بنابراین اگر با در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی در این پلت فرم ها مشکل دارید می توانید فقط کارها و پیشنهاداتی را بپذیرید که اطلاعات شخص و بانکی شما را نمی خواهند.

InboxDollars نیز این امکان را فراهم می سازد که با گرفتن نظرسنجی، خواندن ایمیل، بازی، بازخرید کوپن ها، جستجو در اینترنت و خرید آنلاین، کسب درآمد کنید. عضویت در این سامانه رایگان است و زمان ثبت نام 5 دلار دریافت خواهید کرد. پرداختی این پلت فرم نیز به صورت چک می باشد. این پلت فرم دارای امتیاز A+ در بین کسب و کارهای آنلاین می باشد.

Swagbucks یک پلت فرم آنلاین است که در آن شما می توانید امتیازاتی به نامSB دریافت کنید که بدین وسیله کوپن ها و کارت هدیه بازخرید نمایید. این امتیازها از طریق تماشای ویدئو، بازی آنلاین، پاسخ به یک سری سوالات، خرید آنلاین و حتی جستجو در اینترنت به وسیله استفاده از نوار ابزار آنها می باشد. حتی با پیشنهاد دادن این پلت فرم به دوستانتان نیز SB دریافت می کنید. SB دریافت شده می تواند در سایت هایی مانند آمازون، تارگت، استارباکس، پی بال و والمارت مورد استفاده و تجارت قرار گیرد. این پلت فرم در هنگام ثبت نام و عضو شدن نیز به شما 5 امتیاز خواهد داد. این پلت فرم بخشی از Prodegeمی باشد که رتبه خوبی در بین کسب و کارهای آنلاین دارد.

2- کسب درآمد از طریق بلاگ

کسب درآمد از طریق بلاگ

بدیهی است که من یک مدافع بزرگ جهت تشویق شما به داشتن و راه اندازی یک وبلاگ شخصی برای کسب و کارتان هستم. برای داشتن یک سایت بدون هزینه نیاز است کمی جسورتر رفتار کنید. بدین منظور در قدم اول می توانید از وردپرس های رایگان یا پلت فرم های تجاری رایگان که بدین منظور تعبیه شده اند استفاده نمایید. هر دو، در نوع عملکرد و طراحی، ویژگی های یکسانی دارند و از هر دو طریق می توانید در محدوده کاربری و فقط از طریق شبکه های تبلیغاتی مربوطه به کسب درآمد بپردازید.

این بدین معناست که در صورت استفاده از دو مورد ذکر شده فقط می توانید از تبلیغات وردپرس و تبلیغات وبلاگی کسب درامد کنید. وردپرس این امکان را به شما می دهد که بازاریابی وابسته و زیر نظر پلت فرم مربوطه و تا زمانی که قوانین آن ها رعایت می کنید داشته باشید. استفاده از پلت فرم های آنلاین شما را در کسب درامد محدود کرده ولی آغازی مناسب برای شناخت مخاطبان و جذب آنها می باشند. هر زمان که توسط پلت فرم های رایگان به درآمد معقولی رسیدید می توانید محتوای آن را به راحتی به پلت فرم های ورژن پولی وردپرس منتقل نمایید و از امکانات کامل آن برای کسب درآمد بیشتر استفاده نمایید.

3- مراقبت و نگهداری از کودکان

مراقبت و نگه داری از کودکان / کسب و کار خانگی

به عنوان یک نوجوان، نگهداری از کودکان کار نان و کره ای من بود. به طوری که از فرزندان همکاران پدرم، کودکان همسایه، خواهر و برادر کوچک تر خودم نگه داری می کردم. این روش، یک راه بسیار ساده برای کسب درآمد می باشد و بدیهی است که من برای این فعالیت هیچ گونه هزینه تبلیغاتی پرداخت نمی کردم و بسیاری از کارفرمایان من که تقاضای نگه داری از فرزندشان را داشتند افرادی بودند که از طریق تبلیغات دهان به دهان و یا آگهی که صرفا روی برد کلیسا زده شده بود به من روی می آوردند. شما نیز می توانید از این طریق و به عنوان پرستار کودک یا بزرگسالان درامد داشته باشید. در ابتدا می توانید با توضیحاتی پیرامون خدمات خود و ارائه آنها به اطرافیان شروع کرده که این امر خود موجب بازاریابی دهان به دهان خواهد شد. در ادامه با اعلان همگانی در مکان هایی مانند فیسبوک، و برد های عمومی می توانید کار خود را گسترش دهید.

4- تولید محتوا به صورت فریلنسری

تولید محتوا به صورت فریلنسری

سایت هایی وجود دارند که ارتباطی بین شرکت ها و فریلنسرها هستند و در آن شرکت ها و نیز فریلنسرها می توانند از این طریق با طرف مقابل روبه رو شده، پروژه دریافت کرده و به کسب درآمد خانگی برسند. هرچند بسیاری از این سایت ها پرداختی های کمی دارند، با این حال شروع خوبی برای آغاز کسب و کار و به دست آوردن تجربه و تکمیل رزومه کاری شما می باشند.
بعد از اینکه چندین ماه به کار فریلنسری پرداختید، از نمونه های کاری خوب، رزومه پربارتر و تجربه های مختلفی برخوردار خواهید گشت. بدین وسیله رشد کرده و برای دریافت پروژه های بعدی و فرصت های بهتر با شرایط ویژه تر در محیط های مشابه می توانید به کسب درآمد بپردازید. در اینجا لازم است حتما وارد دنیای دیجیتال شده، در رسانه های اجتماعی مختلف عضو شوید و از خدمات رایگان پلت فرم های وردپرس و همانند آن نیز استفاده نمایید.

5- فرصت های کسب و کار اینترنتی رایگان

فرصت های کسب و کار اینترنتی رایگان

در حالی که اکثر کسب و کارهای فروش مستقیم و فرصت های کسب و کار اینترنتی هزینه کمی برای راه اندازی دارند، بعضی نیز از این قاعده مستثنی هستند و حتی این هزینه بسیار کم را نیز ندارند. بسیاری از شرکت ها به شما این اجازه را می دهند که بدون پرداخت هزینه ای، فروشگاه آنلاین خود را راه اندازید. سپس برای هر آیتمی که از طریق فروشگاه شما فروخته می شود، کمیسیون مشخصی دریافت می کنید. برخی از این سایت ها عبارت اند از :
• Country Scents : فروش شمع و دکوراسیون خانه
• Elaine Turner Elite : لباس، کفش و اکسسوری
• fibi & clo : صندل
• Nu Skin : بهداشت و سلامت
• She Anna Bella : جواهرات، کیف دستی، شال

6- فروش محصولات آنلاین

فروش محصولات آنلاین

فروش محصولات به صورت آنلاین نوعی کسب و کار خانگی محسوب می شود. بدین صورت که از لباس کودک تا بزرگسال، تا کتاب های جدید و قدیم، سی دی، DVD، اسباب بازی، و غیره را می توان به صورت آنلاین و با قیمت مناسب به فروش رساند.

Gazelle این امکان را فراهم آورده تا افراد با فروختن وسایل الکترونیک قدیمی خود، کسب درآمد کنند. بدین منظور کافی است در سایت ثبت نام کرده، ابزار خود را از بین لیست ابزارهای موجود در سایت انتخاب کرده، و کالای خود را برای آنها بفرستید. پرداختی به صورت چک، کارت هدیه آمازون، یا به وسیله پی بال انجام می گیرد. این شرکت دارای رتبه A+ در بین شرکت های کسب و کار اینترنتی می باشد.

Cash 4 Books کسب و کار آنلاینی است که از طریق آن می توانید کتاب های قدیم و جدید خود را بفروشید. در اینجا لازم است شماره ISBN پشت جلد کتاب یا درون صفحه اول کتاب خود را که شامل 10 تا 13 رقم دیجیتال است وارد سایت کنید. به ازای هر کدی که ثبت می کنید یک برچسب از سایت تحویل گرفته که میبایست کتاب را به وسیله آن برای شرکت ارسال کنید. پس از دریافت کتاب توسط آنها، پرداختی شما به واسطه پی بال یا چک انجام خواهد گرفت.

Listia پلت فرمی است که به شما اجازه فروش کالاهای قدیمی بلااستفاده و جایگزینی آن با کالاهای جدید را به صورت رایگان می دهد. بعد از ثبت نام در سایت 1000 اعتبار رایگان خواهید گرفت.

thredUP پلت فرمی است که از طریق آن می توانید لباس های قدیمی، کفش ها و کیف های خود را به صورت آنلاین به فروش رسانید. بدین منظور کافی است در سایت ثبت نام کرده، بسته دریافتی خود را از لباس و کفش و غیره پر کنید و با لیبل های از قبل تهیه شده برای شرکت بفرستید. Thredup پس از دریافت بسته شما، آن ها را ارزیابی و تخمین زده و اعتبار تخمین زده شده را یا به وسیله پی بال پرداخت نموده و یا به صورت اعتبار ذخیره شده پیش خود نگه می دارند.

Decluttr یک پلت فرم آنلاین است که می توانید از طریق آن سی دی، dvd، و بازی های ویدئویی به فروش برسانید. فقط لازم است بارکد را در سایت وارد نموده و لیبل مربوطه را دریافت کنید. تصمیم بگیرید که چه تعداد کالا می توانید به فروش رسانید و شرکت پس از دریافت کالاها بلافاصله چک شما را صادر می کند.

هرچند فروش کالا یک کسب و کار درآمدی اینترنتی واقعی به نظر نمی آید با این حال برخی افراد آن را تبدیل به فرصت های تجاری موفق کرده اند بدین صورت که آنها لباس ها و اقلام زیادی را از طریق آنلاین خریداری کرده و آن را با قیمت بالاتری در سایت هایی مانند آمازون، واراگ، ای بی و غیره به فروش می رسانند.

نتیجه گیری

توجه داشته باشید که تصمیم به شروع هر کاری که دارید می بایست انگیزه کافی و شور و شوق انجام دادن آن را داشته باشید. بدون اشتیاق و هیجان، به زودی خسته و ناامید می شوید و کل کسب و کار شما با شکست رو به رو خواهد شد. فقط به دنبال پول و کسب درامد نباشید، بلکه دنبال کردن علاقه مندی هایتان را نیز به خاطر داشته باشید. برای کسب تجربه می توانید از انواع کسب و کار خانگی آغاز کرده و سپس رشد کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)