8 گزینه برای وام های استارت آپ بیزینس کوچک

  • توسط pooladmin
  • 14/02/2020
  • 0
وام های استارت آپ

 

8 تا از بهترین وام های استارت آپ بیزینس

مشاور استارت آپ

تجهیزات مالی

کارت های اعتباری بیزینسی

وام های کوچک SBA

دیگر وام دهندگان کوچک

صورت حساب منابع مالی

سرمایه گذاری جمعی

منابع مالی شخصی و دوستان / خانواده

وام های استارت آپ بیزینس چیست؟

یک وام بیزینس استارت آپ یک منبع مالی جهت کمک به صاحبان بیزینس جدید که نیازمند منابع مالی هستند می باشد. با وام های استارت آپ بیزینسی می تواند کارهایی مانند خرید تجهیزات، دستگاه ها، تدارکات، فهرست ها، و مبلمان را انجام داد. صاحبان بیزینس جدید می توانند همچنین کارت های اعتباری بیزینسی، بیزینس عالی و سرمایه گذاری جمعی را در نظر بگیرند.

یکی از بزرگ ترین چالش هایی که یک بیزینس کوچک با آن مواجه می شود بدست آوردن ملزومات دولتی جهت حمایت از رشد اولیه آن ها می باشد. کارفرما بیزینس های کوچک و جدید منبع اولیه رشد مشاکار در آمریکا هستند اما طبق گزارش فدرال در سال 2019 بسیاری از شرکت ها با مشکلات مالی زیادی رو به رو شده اند. اگر می خواهید امضا شروع بیزینس تان را داشته باشید، باید به پول در قالب وام های استارت آپ بیزینس کوچک دسترسی داشته باشید.

اگر پیش از این به دنبال وام بوده اید، به خوبی آگاه هستید که مقدار بی نهایتی از گزینه های وام برای بیزینس های کوچک وجود دارد. هرکدام معایب و مزایا خود را دارند و شاید فهمیده باشید که بسیاری از گزینه های کم هزینه تر بدون چندین سال کار بیزینسی یا امتیاز اعتباری ثبت شده، غیر قابل دسترس هستند. می توانید داده اعتباری بیزینس تان را برای استفاده به طور رایگان در Nav بسازید.

وام های استارت آپ

کجا می توانم یک وام استارت آپ بیزینس کوچک دریافت کنم؟

 1. مشاوران استارت آپ

راه اندازی و رشد یک شرکت جدید همراه با چالش هایی ست و واقعیت این است که نیمی از تمام بیزینس ها تا پنج سال هم دوام ندارند. یک تصمیم گیری غلط همانند سرمایه گذاری اشتباه می تواند شما را در همان سال های ابتدایی دچار مشکلاتی کند.

به همین علت استفاده از مشاوران استارت آپ لازم است. این مشاوران معمولا برای اتصال شما به فاند شارژ می کنند اما ارزشش را دارد.

در پشت یافتن یک منبع مالی، آن ها توانایی شما برای منابع مالی را بررسی می کنند و مطمئن می شوند که با تمام خدمات ابتدایی که یک بیزینس استارت آپ نیاز دارد آشنا هستید، از ساخت طرح بیزینسی تا بیمه بیزینس و غیره.

 2. منابع مالی تجهیزات

بانک ها به طور مرسوم بخاطر فرصت وام دهی شان معروف هستند و اگر ارتباط خوبی داشته باشید، جای خوبی برای پیشرفت تان است. اما برای اکثر بیزینس استارت آپ ها، یک وام گزینه خوبی نیست. بانک ها استاندارد های وام دهی محدودی برای بیزینس های کوچک دارند و چیزی که پیشنهاد می کنند به طور کلی تنها برای بیزینس های ثبت شده در دسترس هستند. با این وجود امکان دارد قادر باشید تا با بانک تان جهت امنیت تجهیزات مالی کار کنید.

به طور ویژه وام های تجهیزات جهت پرداخت خرید تجهیزات و ماشین آلات طراحی شده اند و این وام ها به طور ساختاری شبیه به وام های قراردادی هستند، همراه با پرداخت ماهیانه در طول دوره ای طولانی. با این وجود، این فرآیند باید تنها برای خرید تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده قرار بگیرد. استانداردهای وام دهی برای منابع مالی تجهیزات می توانند محدود تر باشند زیرا تجهیزات تان برای وام مورد استفاده قرار می گیرد به عبارت دیگر به شکل پیش فرض بانک حق دارد تا تجهیزات تان را برای پوشش هزینه پول از دست رفته شان مصادره کند.

وام های استارت آپ

 3. کارت های اعتباری بیزینسی

کارت های اعتباری بیزینسی می توانند بهترین جایگزین برای وام بیزینس استارت آپ ها باشند و می توانند به شما کمک کنند تا منابع مالی بیزینسی و شخصی تان را از یکدیگر جدا سازید و اعتبار بیزینسی تان را ثبت کنید. جهت واجد شرایط شدن برای کارت اعتباری بیزینسی، آن ها به اعتبار شخصی و درآمد تان نگاه می کنند. در صورتی که آن ها قابل قبول نباشند درخواست ضمانت شخصی دارند. بسیاری از کارت های اعتباری بیزینسی دارای مزایا عالی هستند.

نکته مهم انتخاب یک پیشنهاد مالی مقدماتی صفر درصد است. انجام این کار به شما این امکان را می دهد تا خرید کنید و 9، 12 یا 15 ماه بدون پرداخت بهره بیزینس تان را ادامه دهید. در گزارش های اخیر بیزینس های کوچک فدرال، 59 درصد از بیزینس های کوچک از کارت های اعتباری بیزینسی برای اجرایی شدن شان استفاده کرده اند.

 4. وام های کوچک SBA

علاوه بر SBA 7 و برنامه های وام 504، SBA نیز وام های کوچکی را به طور معمول از طریق موسسات مالی پیشرفته و سازمان های بدون بهره پیشنهاد می کند. از طریق SBA تا مبلغ 50000 دلار برای کار یا خرید منابع، ماشین آلات و تجهیزات، یا مبلمان و غیره در دسترس است.

 5. دیگر وام دهندگان کوچک

SBA تنها گزینه وام دهی نیست. وام دهندگان کوچک سازمان های بدون بهره نیستند که بیزینس های کوچک را پیشنهاد کنند. هنگامی که صحبت وام دهندگان کوچک است این دو مورد را حتما بررسی کنید:

Accion: تا 10000 دلار، این یک وام استارت آپ بیزینس عالی ست اگر کمتر از شش ماه باشد که در این کار باشید، یا بیزینس تان در خانه انجام شود. از آن جایی که امتیاز اعتباری درخواست شده 575 یا بیشتر است، این نیز یک گزینه خوب برای افرادی که درخواست وام دارند اما اعتبار خوبی ندارند، می باشد.

KivaZip: Kiva یک پلت فرم جامعه محور و بزرگ است. بیزینس ها می توانند وام های بیزینسی سرمایه های جمعی را از افراد خیر تا مبلغ 5000 دلار بگیرند. این وام ها دارای 0 درصد APR هستند و برای کارآفرینانی که ثابت شده هستند ارائه می شود. آن ها شبکه وام دهنده گان شان را پیشنهاد می دهند تا به دیگر منابع مالی دسترسی یابند و بیزینسی داشته باشند تا تاثیرات مثبت اجتماعی را در بر بگیرد.

 6. صورت حساب مالی

اگر مشتریان تان از طریق صورت حساب پرداخت می کنند، صورت حساب مالی، یک راه درست می باشد که به طور معمول روشی ست که از مشکلات وجوه نقدی اجتناب می کند. این گزینه بسیار سریعی می باشد، و می تواند کارتان را به خوبی راه بیندازد و نیازمند مقدار کمی کاغذ می باشد.

Fundbox یکی از ارائه دهندگان منابع مالی ست که با بیزینس هایی با سه ماه یا بیشتر از چند ماه تجربه کار می کند (Quickbooks، Sage، Xero، Freshbooks، و غیره)

وام های استارت آپ

 7. سرمایه گذاری جمعی

درست شبیه به KivaZip در طراحی، منبع جدید دیگر نیز به نام سرمایه گذاری جمعی وجود دارد. پلت فرم های سرمایه گذاری جمعی مانند KickStarter به هر کسی این امکان را می دهند تا با یک نگاه، شامل کارآفرینان، تا سرمایه شان را برای پروژه یا معامله افزایش دهند.

وام استارت آپ بیزینس از طریق سرمایه گذاری جمعی نیازمند کمپین هایی ست تا طرح بیزینسی و اهداف شان را با گروه های بزرگ مردمی به امید رسیدن به یک منبع مالی عالی و مطلوب به اشتراک بگذارند. این کمپین ها تلاش های زیادی در مارکتینگ انجام می دهند اما در نهایت، این شما هستید که باید منبع مالی ، و وام استارت آپ و ارزیابی ایده های بیزینسی تان تحت مشتریان بالقوه برای بیزینس تان را تقویت کنید.

 8. منابع مالی شخصی و دوستان / خانواده

منبع مالی شخصی گزینه قابل رویتی ست. این بدان خاطر است که در این فهرست وجود دارد. اما استفاده از منابع مالی شخصی یک قمار است. و شما نیاز خواهید داشت تا تمام هزینه های تان را محاسبه کنید، برای اینکه منابع مالی تان تمام نشود. حتی اگر استفاده از منابع مالی شخصی شروع شود، به شما توصیه می کنیم گام هایی را بردارید تا اعتبار بیزینسی تان را ثبت کنید. این باعث شروع پیشرفت اعتبار بیزینسی در آینده می شود. این بیزینس باید قادر باشد تا روی پای خود بایستد، بدون کمک دارایی های شخصی و اعتباری. هنگامی که بحث منابع مالی شخصی می شود، گزینه های دیگری نیز وجود دارند:

کارت های اعتباری بیزینسی: اگر نمی توانید یک کارت اعتباری بیزینسی امن داشته باشید، یک کارت اعتباری بیزینسی با محدودیت های معقول می تواند به شما کمک کند تا خرید های اولیه برای بیزینس تان را انجام دهید. نگاه ویژه و دقیقی به استفاده از کارت تان داشته باشید و قبض های تان را به موقع پرداخت کنید، زیرا هزینه های بیزینس بر کارت های اعتباری شخصی می تواند سابقه اعتباری خودتان را نیز خراب کند.

ذخایر: استفاده از منابع مالی ذخیره تان یک کار بسیار پر خطر است اما اگر مقدار خوبی کنار گذاشته باشید می تواند ارزان ترین گزینه باشد.

ذخایر 401 k / IRA: اگر برنامه ای برای ثبت بیزینس تان دارید، می توانید از برنامه بازنشستگی برای سرمایه گذاری استفاده کنید. بخاطر داشته باشید که شرط بندی بر روی تمام ذخایرتان بخاطر برند بیزینس جدیدتان اصلا عاقلانه نیست.

و اگر سرمایه داری در دسترس ندارید، خانواده می تواند بهترین منبع برای سرمایه گذاری باشد. با دقت تجارت کنید، و آن ها را تحت فشار قرار ندهید اما اگر راغب هستند خانواده گزینه خوبی ست.

وام های استارت آپ

چگونه برای وام های بیزینس استارت آپ اقدام می کنید؟

پایان در ذهن شما وجود دارد اما از کجا شروع می کنید؟ یک جای خوب برای شروع منبع اعتبار بیزینس تان است که ارزش بیزینس تان را ارزیابی می کند. می توانید با Nav امتیاز اعتباری شخصی و بیزینسی تان را بررسی کنید. یک امتیاز اعتباری خوب می تواند شما را در جایگاه بهتری نسبت به امتیاز اعتباری بد قرار دهد بنابراین آماده باشید اگر می خواهید امتیاز اعتباری بیزینس تان را افزایش دهید.

همچنین لازم است تا نگاه جامعی به بیزینس تان داشته باشید. وجه نقدی تان چطور است؟ چه مدت در بیزینس بوده اید؟ آیا برنامه بیزینسی تان به روز است؟ چه مقدار بودجه برای پرداخت های ماهیانه تان دارید اگر برای وام اقدام کنید؟ آیا برای یک ضمانت شخصی آمادگی دارید؟ تمام این ها هنگامی که برای وام اقدام می کنید مهم هستند که بدانید و در دست داشته باشید.

سپس نیاز دارید تا بدانید چه نوع منبع مالی استارت آپی می خواهید. پیش از جمع آوری مدارک برای بیزینس تان، باید بدانید که وام دهنده به دنبال چیست، برنامه برای وام های کوچک بسیار متفاوت از کارت های اعتباری بیزینسی ست. داشتن بودجه برای پرداخت های ماهیانه می تواند به شما کمک کند تا بهترین محصولات مالی که به دنبالش هستید داشته باشید.

همچنین زمان خوبی ست تا انتخاب کنید که می خواهید با کدام وام دهنده همراه شوید. آگاه باشید که بانک ها در پشت بانک های محلی یا حتی موسسات مالی که کارهای بیزینسی تان را انجام می دهید حضور دارند. این بدان معنی نیست که آن بانک ها یا واحدهای اعتباری نمی توانند بهترین گزینه برای شما باشند اما مطمئن باشید که کارتان بخوبی انجام می شود. مطمئن شوید که وام دهنده یک فرآیند آنلاین دارد که می تواند زمان را ذخیره کند تا پشتوانه ای برای بیزینس تان باشد.

وام های استارت آپ

مدارک مورد نیاز توسط وام دهندگان جهت ارائه وام های بیزینس استارت آپ

طرح بیزینسی به روز رسانی شده با جزئیات برای رشد و استراتژی های بازاریابی

گزارش اعتباری شخصی و بیزینسی (وام دهنده به کپی آن ها دسترسی دارد)

پیش بینی بیزینس با جزئیات با توجه به وجه نقدی و هزینه ها در آینده

بازگشت مالیات و مدارک IRS برای مالیات شخصی و بیزینسی

هرگونه مدرک قابل استناد و ثبت برای انجام بیزینس ها

تمام مدارک مالی که مرتبط هستند (صورتحساب بانکی، کارت اعتباری، صورت حساب پرداخت نشده)

هر قرارداد قانونی که مرتبط می باشد

هنگامی که برنامه را ثبت می کنید، باید صبور باشید. برخی از گزینه های مالی می تواند در چند دقیقه ثبت شوند، برخی ممکن است ماه ها یا هفته ها طول بکشد. مطمئن شوید که از زمان انتظار آگاه باشید پیش از آنکه فرآیند را شروع کنید.

وام های استارت آپ

چه کسانی برای وام های بیزینس استارت آپ واجد شرایط هستند؟

همانطور که چندین گزینه منابع مالی بیزینسی وجود دارد، تعداد متنوعی از بیزینس های نو پا می تواند به طور بالقوه برای آن ها ثبت شود. آن هایی که زمان بیشتری برای بیزینس دارند قطعا فرصت بهتری نسبت به آن هایی که هفته ها و ماه ها درگیر هستند دارا هستند، و بیزینس با یک سابقه مثبت اعتباری بیزینس بهتر شکل می گیرد.

King نیز یک وجه نقدی به حساب می آید. بسته به وام دهنده و نوع وام، موسسه مالی ممکن است بیشتر راغب باشد تا زمان کمتری را در نظر بگیرد، در صورتی که پول شما به قدر کافی باشد. نوع صنعت تان نیز مهم است، صنعت های بخصوصی معروف به ریسک بالا هستند و شاید گوشه چشم وام دهندگان را بگیرند. مطمئن باشید که کد NAICS درست است، اگر وام دهنده آن را خواست.

اگر بیزینس تان به شکلی نیست تا واجد شرایط قرض گرفتن پول باشد، بیزینس ها با کمک های مالی را در نظر بگیرید. کمک های مالی پول های آزادی هستند که توسط افراد یا سازمان های بخصوصی ارائه می شوند تا باعث تقویت شوند.

همانطور که وضعیت بیزینس تان را بررسی می کنید و بدنبال این هستید که چه نوع منبع مالی نیاز دارید، روشن تر خواهد شد که گزینه های مالی برای بیزینس تان واقعی تر هستند. حواستان به امتیاز اعتبار بیزینسی تان باشد، برنامه تان را به روز رسانی کنید، و بودجه و استراتژی های بازاریابی تان را تنظیم کنید.

وام های استارت آپ

حرف آخر: وام های بیزینسی

راه اندازی یک بیزینس کوچک گران و سخت است، و شروع یک بیزینس می تواند سخت ترین قسمت برای کارآفرینان باشد. همچنین یافتن یک وام دهنده برای قرض گرفتن پول سخت است، دستیابی به وام برای بیزینس همیشه امکان پذیر نیست.

پول نقد اهمیت بالایی دارد، هم در راه اندازی بیزینس تان و هم چنین زمانی که بدنبال قرض گرفتن وام هستید. وام دهنده به امتیاز اعتبار شخصی تان، امتیاز اعتباری بیزنس تان نگاه می کند. اعتبار بد می تواند برنامه تان را خراب کند و اعتبار خوب می تواند باعث ادامه مسیرتان شود.

از گزینه های جایگزین وام دهی نترسید. وام دهندگان بدون بهره برنامه های وام های کوچک را پیشنهاد می کنند تا شاید انتخاب درستی برای بیزینس تان باشد یا پیشرفت وجه نقدی در حساب بازنشستگی تان ممکن است به لحاظ مالی ریسک هایی داشته باشد. کارت های اعتباری بیزینسی همه گیر تر می شود و می تواند در ساخت اعتبار بیزینسی خوب برای بیزینس تان کمک کننده باشد، و همچنین می تواند فضاهای خالی در وجوه نقدی را در صورت لزوم به یکدیگر متصل کند.

هر گزینه ای را که در نهایت برگزینید، آماده می شود و هنگامی که به دنبال وام هستید تحقیقات تان را انجام دهید. با بیزینس تان و توانایی های تان رو راست باشید تا وام را پرداخت کنید، حتی اگر محدودیت های اعتباری زیادی دارید.

با تمام این ها، انگیزه تان جهت شروع یک بیزینس را در ذهن داشته باشید. این می تواند یک مسیر دشوار برای یافتن و ثبت وام استارت آپ بیزینس باشد اما انگیزه درست و بیزینس درست می تواند باعث انجام کار شود.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید