80 راه آسان برای سریع پول در آوردن – قسمت چهارم

  • توسط pooladmin
  • 04/05/2019
  • 0

چندبار تا حالا با خودتون گفتید: “کاش پول بیشتری داشتم؟” شاید همین الان به پول احتیاج دارید یا شاید هم میخواید برای یه هدف بزرگ پس انداز کنید. راه های زیادی برای پول درآوردن وجود داره، راه هایی جدا از شغل اصلی شما. در سه قسمت قبل با  مشاغل جانبی آشنا شدید، اما اگر آنها آن شغلی نبودند که شما میخواهید در وقت آزادتان انجام دهید نگران نباشید. چندین پیشنهاد دیگر هم در آخرین بخش “80 راه آسان برای سریع پول در آوردن” برای شما داریم.

1. فروختن پلاسما

با اینکه فروختن پلاسما عمل پذیرفته نشده ای است اما هر فرد سالم میتواند این کار را انجام دهد. درواقع دانشجویان زیادی سالهاست که پلاسما خود را برای پول نقد میفروشند. مرکز خون، خون هر فرد بالغ سالم را میپذیرد. اگر از سوزن نمیترسید کار جالبی است. با اهدا خون میتوانید درآمد هفتگی داشته باشید.

چون هر دو روز یکبار اجازه اهدا دارید هفتگی به شما پول پرداخت میکنند.

2. راه اندازی کلوب تناسب اندام

گروه دوچرخه سواری

خیلی از مردم دوست دارند که خوش اندام باشند اما کار سختی است. راه اندازی کلوب کوه نوردی، دوچرخه سواری و یا دیگر ورزشها میتواند نیاز افرادی را رفع کند و برای شما هم درآمدی داشته باشد. و همزمان خوش اندام شوید.

3. فروختن وسایل

وسایل زیادی دارید؟ شبها وقت صرف جمع کردن کمد هایتان کنید. آخر هفته ها در حراجی های پارکینگی وسایل اضافیتان را بفروشید. بهار، تابستان و پاییز بهترین زمان برای حراجی های پارکینگی هستند. از این فصل نهایت استفاده برای پول درآوردن را بکنید. صبر زیاد یعنی اینکه باید قیمتها را کم کنید.

میتوانید در سایتهای Decluttr  یا Letgo هم این اجناس را بفروشید.

4. پخش کردن تراکت

تراکت

خیلی از شرکتها از تراکتهای کاغذی برای تبلیغات استفاده میکنند. رستورانها و شرکتهای رفاهی اولین انتخابتان باشند. آنها به افراد مطمئن برای پخش کردن تراکتها نیاز دارند. شاید شما آن شخص باشید.

5. پخش کردن روزنامه

روزنامه پخش کردن

ایده ای که امتحان خود را پس داده است. روش سنتی پخش کردن روزنامه هنوز هم برای هزاران نفر درآمد دارد. هر روزنامه برنامه انتشار خاصی دارد. بعضی هفت روز هفته و بعضی سه روز در هفته. شاید شما شغل آرام اول صبح را دوست داشته باشید. پس این شغل مناسب شماست.اگر مقدور نیست که هر روز اینکار را انجام دهید با یکی از دوستان خود همکار شوید و هر دو پول دربیاورید.

6. ملازم خودرو

ملازم خودرو

رستوران های شیک و کلوب های شبانه به راننده هایی برای سرویس دهی به مشتری نیاز دارند. اگر شما فرد مورد اطمینانی هستید شغل جذابی است. به ماشینهای متفاوتی که میتوانید سوار شوید فکر کنید.

7. پیک موتوری

خیلی از مردم با پیک موتوری برای رستوران ها از بدهی خلاص شدن. و کسانی هم به پول بیشتری نیاز داشتن، رسیدن. با این شغل هرروز مکانهای جدیدی میبینید. و چون انعام هم دارد پول بیشتری به دست میاورید.

پول در آوردن از طریق زندگی ساده تر

جمله بعدی شمارا غافلگیر میکند. با تصمیم گیری های متفاوت در زندگی میتوانید ماهیانه صد ها دلار یا حتی هزار دلار پول پس انداز کنید.

باور کنید این تصمیم گیری ها خیلی راحت تر از ان است که فکر میکنید. شاید در ابتدا این تصمیم ها بسیار خشن به نظر بیایند اما همین ها باعث شدن خیلی از مردم از کشمکش برای پرداخت قبض ها خلاص شوند.

8. فروختن ماشین

اگر در شهر زندگی میکنید ماشین خود را بفروشید و پیاده روی کنید یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. برای موارد خاص که به ماشین احتیاج دارید یکی اجاره کنید. اگر بدون ماشین نمیتوانید ماشین فعلی خود را با یک مدل ارزانتر عوض کنید و مابه تفاوت را برای پرداخت بدهی یا افتتاح حساب پس انداز کنار بگذارید. اگر خیلی سریع به پول احتیاج دارید ماشین خود را بفروشید زیرا خرج ماشین زیاد است و افراد زیادی هستند که ماشین کار کرده میخرند.

9. کوچک کردن خانه

آیا میتوانید در یک خانه، آپارتمان یا اتاق کوچکتر زندگی کنید؟ اگر بله پس خانه خود را بایکی کوچکتر عوض کنید و هزینه های منزل را کاهش دهید. اگر خانه برای خودتان است یک همخانه بگیرید.

10. طلا و جواهرت خود را بفروشید

پول در آوردن با فروش جواهرات

گاهی با نگاه کردن به آینه میتوانید پول دربیاورید. فروختن طلا و جواهرات اضافی میتواند خیلی سریع برایتان پول جمع کند. عتیقه فروشی ها یا طلا فروشی ها جواهرات شما را میخرند. شاید برای کسب پول بیشتر بخواهید به خریداران خصوصی بفروشید که کمی طول میکشد.

11. فروش لباس

کمدی پر از لباس و کفش دارید؟ شاید بهترین انتخاب شما مینیمال بودن است. با فروختن لباسهایی که دیگر نیاز ندارید کمدتان خالی میشود.

12. تمیز کردن انبار یا گاراژ و فروختن وسایل

چند صد دلار یا چند هزار دلار وسیله در انبار شما خاک میخورد؟ شاید یک اتاق زیر شیروانی یا کمد خارج از دید دارید. شاید وسایلی که “ممکن است روزی به درد بخورد” زیاد دارید، اما صادق باشید اگر اینها را واقعا استفاده نمیکنید بفروشید. شاید فکر کنید آشغال و به درد نخور هستند اما، به قول معروف زباله یک شخص گنج شخص دیگری است.

پول در آوردن با کارهای متفاوت

از کارهای تکراری خسته شده اید؟ به خواندن ادامه دهید. کارهای جذابی هم برای پول اضافی درآوردن وجود دارد.

13. سیاهی لشکر

سیاهی لشکر

سیاهی لشکر بودن در فیلم ها خیلی افسانه ای نیست. از انجایی که دستمزد خوب نیست و ساعت کار زیاد است بعضی ها به این شغل ناسپاسی میگویند. هرچند شغل خاص و جذابی است. یک روز زندگی به سبک هالیوود .

14. همکاری در تحقیقات

هزاران شرکت تحقیقات انجام میدهد تا محصول تولید شده را تست کنند. تحقیقاتی که میتوانید در آن شرکت کنید عبارت اند از: تحقیقات پزشکی، تحقیقات مواد غذایی، مجصولات مصرف کننده

یک مردی میشناسم که برای تراشیدن سرش 200 دلار گرفت.

تحقیقات پول بیشتری نسبت به دیگر بررسی ها دارد. اما افراد کمی را استخدام میکنند. میتوانید از سایت Respondent و Survey Junkie هم فرصت های تحقیقاتی را پیدا کنید.

15. عاقد عروسی ها

در بیشتر ایالت ها عاقد شدن کار بسیا آسانی است. به محض گرفتن گواهینامه از همان ایالت میتوانید کار خود را شروع کنید. کاری شاد و مفرح برای پول بیشتر.

16. اجاره خودرو به تبلیغات

تا به حال ماشین یا کامیون هایی را در سطح شهر دیدید که با پوستر های تبلیغاتی پوشیده شده اند؟ این یک روش درآمد زایی است. شرکت Carverties این پوستر ها را به ماشین شما مچسباند. بعد از چسباندن تبلیغات شما به روتین معمولی زندگی برمیگردید و با رانندگی پول در میاورید.رانندگی بیشتر، پول بیشتر.

17. داور یا داور ورزشی بازی های بچه ها

در مناطق زیادی مردم ساعتی 30 دلار برای داوری بازی های بچه ها درآمد دارند. پول کمکی خوبی است. با سازمان هماهنگی های لیگ منطقه خود تماس بگیرید تا از شرایط کار مطلع شوید.

18. دستیار شخصی

مردم برای استخدام دستیار شخصی دلایل زیادی دارند.

در زمینه های: کارهای روزانه، انجام وظایف، شخصی برای هم صحبتی

در منطقه ما آقایی که مشکل کمر داشت و در دوران نقاهت بود به یک دستیار نیاز داشت تا زمانی که در خانه ورزش میکند با او باشد تا هم همصحبت او باشد هم اگر کمرش مشکل جدی برایش به وجود آورد تنها نباشد و کمک داشته باشد.

19. مربی ورزشی

یک گزینه داور محلی بود گزینه دیگر مربی ورزشی است. در بازی های محله ای معمولا ورزشکاران و تیم ها پول خوبی برای مربی میدهند.

20. نگهبان امنیتی

اگر ظاهر خشنی دارید میتوانید نگهبان امنیتی شوید. برای مثال رویداد های عمومی نگهبانان امنیتی استخدام میکنند. فروشگاه ها، پاساژها و پارک های سر پوشیده هم به این افراد نیاز دارند.

راه های بیشتر برای پول درآوردن

فکر کردید که تمام شد؟ نه چندتا مورد دیگر هم هست.

21. بیلبورد انسانی

تا حالا افرادی با لباس یک ساندویچ دیده اید؟ شاید تراکت پخش کنند و یا شاید فقط با مردم بای بای کنند. این افراد شرط بندی با دوستانشان را نباخته اند که این لباس ها را بپوشند آنها برای این کار پول میگیرند. اگر خجالتی نیستسد برای بیلبورد انسانی درخواست بدید و باید در جلب توجه فرد ماهری باشید. این روش بامزه ای برای پول درآوردن است.

22. خرید و فروش

ارزان بخرید و گران بفروشید

من به شخصه این کار را انجام دادم. مثلا از حراجی بازی کامپیوتری خریدم و بعد با قیمت بیشتر آنلاین فروختم. اول وسایلی را بخرید که اگر فروش نرفت بتوانید خودتان از آنها استفاده کنید. به یاد داشته باشید از کم شروع کنید و با کسب تجربه کارتان را گسترش دهید.

همانطور که دیدید راه های زیادی برای بیشتر پول درآوردن وجود دارد. میتوانید برای بازپرداخت یک بدهی یا جمع کردن برای یک سفر یا پس انداز برای دوران بازنشستگی کار جانبی شروع کنید و پول بیشتری کسب کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)