65 ایده تجاری برتر در سال 2019

 • توسط pooladmin
 • 01/11/2019
 • 0
ایده تجاری

هزاران ایده تجاری کوچک وجود دارد ، و آنچه “بهترین” ایده کسب و کار کوچک را تعریف می کند ، تا حد زیادی به شخصیت و مهارت مهارت یک کارآفرین مشتاق بستگی دارد (و البته پتانسیل آن برای کسب درآمد شما). بنابراین ، وقتی بهترین ایده ها را برای تجارت کوچک آینده خود در نظر می گیرید ، باید به چند سؤال روشن پاسخ دهید ، از جمله:

 • علایق شما چیست؟
 • در آنجا نیاز بازار وجود دارد و چگونه مهارتهای شما می تواند آن نیاز را برآورده سازد؟
 • مشتری ایده آل شما کیست؟
 • محیط کار ایده آل شما چیست؟

پاسخهای شما به این سؤالات باید شما را به سمت یک صنعت خاص هدایت کند. اما اگر کاملاً آماده نیستید که به خود اندیشی فرو بروید — یا در مورد گسترش افق خود کنجکاو نیستید ، به این لیست از 65 ایده برتر تجاری کوچک برای سال 2019 نگاهی بیندازید.

این 65 ایده کسب و کار کوچک مناسب هستند که به زودی کارآفرینان در صنایع مختلف و با علایق متنوعی باشند ، اما در بازار مدرن برای همه این خدمات نیاز است. بنابراین ، اگر شما واجد شرایط شروع به کار تجاری کوچک در هر یک از زمینه های زیر باشید ، می توانید با اعتصاب به موفقیت خود موفقیت جدی کسب کنید.

ایده تجاری

65 بهترین ایده تجاری برای سال 2019

همانطور که اشاره کردیم ، بهترین ایده تجاری کوچک در نهایت به کارآفرین بستگی دارد – پیشینه ، بودجه و نوع مشاغل کوچک آنها برای شروع کار. با این حال ، ما معتقدیم که فکر کردن در مورد ایده های کسب و کار در این لیست به شما کمک می کند احساس بهتری از الزامات و برنامه ریزی های ممکن در شروع و اداره یک تجارت کوچک داشته باشید – از جمله اینکه ممکن است شما یا ممکن است برای یکی از این موارد مناسب نباشد. گزینه های خاص

بعلاوه ، همانطور که پیتر کوچ از صاحب مشاغل کوچک از Dollarsanity.com به ما گفت ، “شما لازم نیست چرخ را دوباره اختراع کنید. از یک ایده موجود استفاده کنید (اگر می دانید که بازار و تقاضا وجود دارد) ، فقط بهتر آن را اجرا کنید. ”

بنابراین ، برای کمک به شما در طی مراحل کاوش و تحقیق ، ما لیست خود را به دسته های مختلف ، B2B ، خدمات خلاق ، ایده های مشاغل خانگی و سایر موارد تقسیم کرده ایم. کم کم ، اگر تلاش و مشاغل بعدی خود را در این لیست پیدا نکردید ، امیدوارم که از این ایده کسب و کار کوچک و منحصر به فرد خود الهام بگیرید.

 1. حسابداری

آیا شما یک CPA دارای مجوز هستید یا یک جادوگر نرم افزار حسابداری کسب و کار؟ کارآفرینان کم اهمیت ریاضی شما می توانند از کمک شما برای نظم دادن به امور مالی شخصی و تجاری خود استفاده کنند.

به عنوان یک حسابدار ، فاکتورها و حقوق و دستمزد را پردازش می کنید ، گزارش هزینه را تهیه می کنید و موارد دیگر. اگر مجوز CPA دارید ، می توانید به مالکان مشاغل کمک کنید تا مالیات دهند ، ترازنامه و سایر اسناد حسابداری را تهیه کنند و توصیه های حرفه ای خود را در مورد خط مشتری نهایی خود ارائه دهند.

اگر مهارت لازم برای انجام خدمات حسابداری یا حسابداری خود را دارید ، این یکی از بهترین و پر سودترین ایده های کسب و کار کوچک برای شماست.

 1. مشاوره تجاری

اگر مدت طولانی در دنیای تجارت بوده اید ، ممکن است افراد برای دانش و تخصص خود در صنعت خود قدم بردارند. چرا همه این دانش ها را به عنوان یک مشاور مستقل به یک حرفه جدید تبدیل نمی کنیم؟ شما می توانید برای صحبت در کنفرانس ها یا رویدادهای صنعت ، حقوق دریافت کنید ، در یک هیئت مشاور برای یک تجارت نوپا خدمت کنید ، یا تخصص خود را برای شکل دادن به استراتژی یک تجارت موجود بر اساس قرارداد بکار بگیرید.

زمینه تخصص شما هرچه باشد ، شروع به کار مشاوره راهی عالی برای درآمدزایی قابل توجه در حین کار بر اساس شرایط شخصی شما است.

 1. خدمات بازاریابی

بیشتر صاحبان مشاغل تصور می کنند که چگونه می خواهند شرکت های خود را به بازار عرضه کنند. از طرف دیگر ، اجرای این طرح می تواند یک بازی رقابتی دیگر باشد – خصوصاً برای صاحبان مشاغل جدید که تجربه بازاریابی کمی یا صفر دارند.

به عنوان یک متخصص مستقل در بازاریابی ، می توانید با شرکای کوچک که پهنای باند داخلی ندارند برای اجرای برنامه های بازاریابی خود همکاری کنید. وبلاگ های خود را بنویسید ، استراتژی سئو خود را تقویت کنید ، کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید ، تاکتیک های بازاریابی ورودی را مستقر کنید و هر کاری که لازم باشد برای به دست آوردن نام آنها در چراغ (ضرب المثل) انجام دهید.

ایده تجاری

4- مدیریت رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ویژه بازاریابی خاصی است که بیشتر صاحبان مشاغل می دانند که به آنها احتیاج دارند ، اما تعداد کمی از آنها قادر به انجام خوب هستند. اگر به تلفن خود ، تمام وعده های غذایی خود در اینستاگرام چسبیده اید ، و بیشتر مکالمات خود را با 280 کاراکتر یا کمتر انجام می دهید ، پرورش یک مشتری مشتری از صاحبان مشاغل را که نیاز به کمک به مدیریت سیستم عامل رسانه های اجتماعی برند خود دارند ، در نظر بگیرید.

5- خدمات برنامه ریزی تجاری

اگر شما صاحب مشاغل سریال هستید — و اکنون چند تجارت را با موفقیت راه اندازی کرده اید و راه اندازی کرده اید – احتمالاً در زمان خود چند طرح تجاری طراحی کرده اید. نوشتن یک طرح تجاری یک شروع اساسی برای هر مشاغل است ، اما روندی است که همه کارآفرینان از آن کم نیستند.

یکی از بهترین ایده تجاری کوچک برای صاحبان مشاغل فصلی که برای سرمایه گذاری بعدی خود آماده هستند یک سرویس برنامه ریزی تجاری است. اگر می دانید چگونه می توانید کل فرایند نوشتن یک طرح تجاری را ببینید – از جمله برنامه های تأمین بودجه کسب و کار ، تجزیه و تحلیل بازار ، تحقیق در مورد رقبا و موارد دیگر – — مشتریان برای ارائه خدمات شما تمایل دارند.

 1. مشاوره مالیاتی

اگر شما یک CPA یا یک عامل ثبت نام شده دیگر هستید ، ممکن است فکر کنید که می توانید یک سرویس را به طور خاص برای مالیات های تجاری باز کنید. تشکیل پرونده و ماندن در بالای مالیات مشاغل می تواند یکی از پیچیده ترین قسمت های اداره یک تجارت باشد ، بنابراین اگر در همه امور مربوط به امور مالیاتی تجربه ای داشته باشید ، صاحبان مشاغل مایل هستند شما را برای خدمات خود استخدام کنند. به علاوه ، بر خلاف مالیات های فردی ، بسیاری از مشاغل برای پشتیبانی از آنها در طول سال به یک مشاور مالیاتی احتیاج دارند ، به این معنی که شما خدمات خود را طی فصل مالیات و بعد از آن تقاضا خواهید کرد.

 1. مشاوره فناوری اطلاعات

آیا شما با رایانه ها و انواع دیگر فناوری ها تجربه دارید؟ اگر چنین است ، از این دانش به نفع خود استفاده کنید و یک کار تجاری مشاوره IT را شروع کنید. با بودجه و منابع محدود ، بسیاری از مشاغل کوچک برای استخدام یک مشاور خارج از کشور کمک می کنند تا در نصب ، مدیریت ، به روزرسانی و عیب یابی فناوری خود به آنها کمک کنند. به عنوان یک مشاور فناوری اطلاعات ، شما بیش از آنکه بتوانید خدمات از راه دور و همچنین کمک در محل را ارائه دهید ، آزادی و انعطاف پذیری را در حین کار در زمینه ای که تقاضای زیادی دارد به شما می دهد.

ایده تجاری

 1. آژانس روابط عمومی

چه پیشینه ای در روابط عمومی داشته باشید و چه به سادگی از یک شبکه گسترده و دانش در فضای کسب و کار برخوردار باشید ، یک آژانس روابط عمومی ممکن است ایده ایده آل برای شما باشد. درست مانند برخی از این نمونه های B2B دیگر ، مشاغل کوچک غالباً در خارج از آژانس های روابط عمومی استخدام می شوند تا از چهره و حضور عمومی خود استفاده کنند – از جمله بازاریابی در کسب و کار ، رویدادها ، انتشارات مطبوعاتی ، دسترسی و سایر موارد. اگر شبکه ای از مخاطبین را در یک صنعت خاص داشته باشید ، خدمات شما برای مشاغل آن صنعت حتی جذاب تر خواهد شد.

بعلاوه ، شما به راحتی می توانید تجارت روابط عمومی خود را بدون زمان و سرمایه گذاری خیلی زیاد شروع کنید و می توانید با رشد و پیشرفت کارمندان را استخدام کنید یا فضای اداری را اجاره کنید.

 1. سازماندهی حرفه ای

اگر به طرز باورنکردنی سازمان یافته هستید ، مکانی برای همه چیز داشته باشید و چشم پوشی برای کدگذاری رنگ باشید ، ممکن است فکر کنید که وارد حرفه سازماندهی حرفه ای می شوید. سازماندهی حرفه ای ها با مشاغل و افراد به طور یکسان کار می کند تا بر اساس فضای خود نکات و راهبردهایی را برای سازمان ارائه دهد ، همچنین دست به دست هم بدهد و به آنها کمک کند تا درهم و برهمی مرتب شوند. با گذشت زمان و تلاش بسیاری برای تمیز کردن اتاق ، خانه یا محل کار ، سازماندهی حرفه ای به خدماتی تبدیل شده است که مردم مایل به پرداخت آن هستند.

 1. تجارت املاک و مستغلات

اگر مال شما اشتیاق شماست ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید با مشاغل املاک و مستغلات خود به سایر مشاغل یا حتی افراد خدمت کنید. می توانید آژانس املاک و مستغلات خود را شروع کنید ، با کسب و کار یا شهروندان خصوصی کار کنید تا فضای اداری ، خانه یا آپارتمانی را که مناسب آنهاست پیدا کنید

یا ، شما می توانید ملک مورد نظر خود را خریداری کنید (البته اگر بودجه کسب و کار دارید) تبدیل به مدیر املاک یا صاحبخانه ، اجاره دادن فضایی به مستاجرین ، حفظ مال و خرید و به عنوان نقطه تماس آنها برای هرگونه مسئله احتمالی. مردم همیشه به محل زندگی برای زندگی خود احتیاج دارند و به همین ترتیب ، مشاغل نیاز به مکانی برای راه اندازی فروشگاه دارند- چرا نباید این شغل باشد که در طول سفر خود در املاک و مستغلات به آنها کمک کند؟

 1. عکاسی

عکاسان حرفه ای تقاضای زیادی برای عروسی ها ، رویدادهای شرکت ها ، پرتره های خانوادگی و موارد دیگر دارند. بعلاوه ، زیرا شما می توانید این تجارت را از خانه خود بسازید (البته با ابزار مناسب) ، یک تجارت عکاسی آزاد هزینه های نسبتاً کم هزینه راه اندازی آن را دارد. علاوه بر این ، شما وظیفه بار و برنامه مشتری خود را بر عهده دارید ، بنابراین عکاسی حرفه ای راهی عالی برای ایجاد یک فشار کار جانبی در حین کار تمام وقت در جای دیگر است.

ایده تجاری

 1. برنامه ریزی رویداد

تعداد بیشتری از افراد و شرکت ها برای مدیریت طراحی ، تدارکات و هماهنگی برای کنار کشیدن رویدادهای مهم ، برنامه ریزان رویدادهای مستقل را استخدام می کنند. اگر عاشق همه جزئیات هماهنگی روز تولد فرزندتان یا مهمانی بازنشستگی پدرتان هستید ، شروع به ارائه خدمات Type-A خود به پارتیزان های جامعه یا شبکه شخصی خود کنید. شما فقط باید یک مهمانی بزرگ را برای شروع کار خود انتخاب کنید و کار برنامه ریزی رویداد با تمام آن توصیه های کلمه ای از دهان شروع می شود.

 1. فضای رویداد

به بازار محلی خود نگاهی بیندازید: اگر تقاضای عروسی ، جشن تولد ، رویدادهای شرکتی و جمع آوری کمک های مالی وجود دارد ، اما تعداد کمی از مکان های برگزاری این رویدادها ، از فرصت استفاده کنید و خودتان فضای یک رویداد را شروع کنید. شما می توانید خدمات برنامه ریزی را به همراه محل ارائه دهید ، یا با یکی دیگر از مشاغل برنامه ریزی محلی رویداد شریک شوید تا به تیم نهایی برنامه ریزی حزب تبدیل شوید.

 1. تزئینات داخلی

به جای تغییر مجدد اتاق نشیمن خود برای چهاردهمین بار ، عشق خود را به طراحی در یک تجارت تزئینات داخلی بمالید. برای شروع ، از شبکه شخصی خود استفاده کنید تا به تزیین فضاهای مسکونی و تجاری کمک کند. شما می توانید برای کار خود یک شارژ ساعتی را برای مشتری ها شریک کنید ، با فروشگاه های مبلمان یا تولید کنندگان مورد علاقه خود کار کنید تا در کمیسیون یا ترکیبی از این دو کار کنید.

 1. نجاری یا ساخت مبلمان

آیا عاشق کار با دستان خود برای ساخت مبلمان زیبا و سفارشی هستید؟ صفحه ای از شرکت Harp Design در Waco ، تگزاس (از شهرت “Fixer Upper”) بگیرید و کار خود را با چوب کاری سفارشی شروع کنید. ممکن است آخر هفته کار خود را از خارج از گاراژ شروع کنید ، اما با پایان یافتن مشاغل ، به خوبی به فروشگاه خود خواهید رفت و یک کار کاملا جدید و تمام وقت برای انجام آنچه شما دوست دارید انجام می شود.

 1. طراحی گرافیک

اگر پیش زمینه ای در طراحی یا هنر دارید ، پس این ایده کسب و کار فاقد فکر است. حتی اگر پیش زمینه ای در این زمینه ندارید ، دوره ای را در زمینه طراحی گرافیک در نظر بگیرید – انتخاب آن نسبتاً آسان است.

به علاوه ، ابزارهایی برای شروع این تجارت تقریباً حداقل هستند. فقط با چند برنامه رایانه مفید – به Adobe ، Sketch یا Canva فکر کنید – می توانید طی چند هفته این تجارت سودآور را از خانه خود اداره کنید. با این وجود لازم است مشتری پیدا کنید ، بنابراین با مشاغل کوچک در جامعه خود ارتباط برقرار کنید. همه می توانند از یک وب سایت با طراحی مناسب ، مواد آنلاین ، کمپین های ایمیل ، کارهای چاپی فیزیکی و موارد دیگر استفاده کنند.

ایده تجاری

 1. تولید فیلم

آیا شما فردی هستید که دوربین خود را در همه جا به ارمغان می آورید ، یا بچه ای که با یک ضبط کننده فیلم در اطراف خود دویدید ، روی همه وقایع و خاطرات خانوادگی خود ضربه می زنید؟ اگر چنین است ، یکی از بهترین ایده های کسب و کار کوچک برای شما ممکن است تولید فیلم باشد. با محبوبیت ویدیو در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و به طور کلی اینترنت ، مطمئناً تقاضا برای کسانی که می توانند فیلم برداری کنند ، فیلم برداری یا هر دو مورد ضبط کنند ، وجود دارد. حتی اگر تجربه فیلمبرداری قبلی را نداشته باشید ، مانند طراحی گرافیک ، دوره های بیشماری به صورت آنلاین وجود دارد که می تواند نحوه کاهش و ویرایش ویدیو را با استفاده از برنامه هایی مانند Adobe یا Final Cut Pro آموزش دهد.

با تقاضای فیلم ، این یک ایده تجاری دیگر است که می توانید با هزینه بسیار کم ، در خانه خود شروع کنید. بعلاوه ، هنگامی که فیلم های شما در جهان خارج شد ، برای شرکت تولیدی خود بازاریابی خودکار خواهید داشت.

ادامه این مقاله را در اینجا بخوانید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید