چگونه بیزینس کوچک خود را سودآور کنید؟

  • توسط توماج آبرین
  • 01/06/2019
  • 0
بیزینس کوچک

 

آیا بیزینس کوچک شما به مقدار کافی سودمند بوده است؟ یا هنوز به انتظارات تان دست نیافته اید؟ یک بیزینس سودمند جدید را شروع کنید تا درآمدتان را افزایش دهید.

آیا شما مالک بیزینس کوچکی هستید و از اینکه هیچوقت به مقدار سودی که به هنگام شروع بیزینس آرزوی آن را می کردید دست نیافته اید، مایوس شده اید؟ آیا بیزینس سودمندتان دچار تنزل ناگهانی شده است؟ هر دو موقعیت بسیار رایج است. در حقیقت بر طبق گزارش اداره ی مدیریت بیزینس های کوچک SBA، حدود 10 تا 12 درصد از شرکت های کوچک دارای کارمند به طور سالیانه تعطیل می شوند. این آمار سه برابر شرکت های بدون کارمند است.

درحالی که برخی از این تعطیلی ها اجتناب ناپذیر است اما بیزینس شما مجبور نیست که ضعیف شود یا از بین برود. با ارتقای جریان درآمد جدید یا را اندازی یک بیزینس جدید، زندگی و سود دوباره به آن ببخشید. راز موفقیت شما گوش دادن به مشتریان و چشم دوختن به روند کاری است. ادغام اطلاعات با دانشی که در اختیار دارید، بیزینس کوچک شما را به حرکت وا می دارد تا فرصت های سودمند جدید را توسعه دهد.

سخنرانان حرفه ای این کار را با ظرافت انجام می دهند. آن ها برای صحبت کردن در یک کنفرانس پول دریافت می کنند. سپس کنفرانس شان را ضبط می کنند و به برای کسب درآمد دی وی دی و صوت های MP3 آن را به افرادی که نتوانستند در کنفرانس شرکت کنند، می فروشند. همچنین آن ها به مخاطبانی که در سالن حضور دارند یا به صورت آنلاین آن ها را مشاهده می کنند پیشنهاد می کنند تا در کلاس های آموزشی، ebooks، و گاهی در برنامه های پرهزینه دیگری شرکت کنند، تمام این ها به مسائلی که کنفرانس دهنده ارائه می کند مرتبط است اما به روش های مختلف ادامه می یابد تا درآمد بیشتری را تولید کند.

این ایده تقریبا برای هر بیزینس کوچک کار می کند

اگر صاحب یک بیزینس کوچک هستید، در نظر داشته باشید که نیاز دارید چه مراحلی را طی کنید و چگونه خدمات شرکت تان را ارائه کنید که شامل برنامه ی مالیاتی، برنامه ی مالی، نصب نرم افزار یا دیگر خدمات شود.

آیا مشتریان رستوران تان کم شده و یا رستوران تان پر نمی شود؟ سعی کنید یک نوع خدمات بیرون بر به پیشنهادات تان اضافه کنید. این آیتم ها می تواند شامل وعده های غذایی سریع و مقوی برای خانواده ها هنگامی که از تمرین فوتبال یا ژیمناستیک به سمت خانه بر می گردند، یا شاغلانی که دیروقت از سرکار برمی گردند مفید باشد. خدمات دلیوری را نیز در نظر داشته باشید. این کار می تواند به طور ویژه ای سودمند باشد به شرطی که نزدیک یک کالج یا دانشگاه باشید. مطمئن شوید که هر آپشنی را که در تبلیغات و صفحات رسانه های اجتماعی تان اضافه می کنید، و آگهی هایی که به صورت دستی به مشتریان می دهید، ارتقا دهید.

آیا شرکت تان وب سایتی برای بیزینس ها و سازمان ها ساخته است؟ این یکی از چیزهایی است که مشتریان محتوایی از آن به شما می دهند تا آن را بر روی صفحات وب قرار دهید. مشکل را با همکاری یک یا دو نویسنده ی خوب حل کنید (پول بیشتر و احتمالا بیزینس جدید). در جایی که به بیزینس کوچک مراجعه می کنید ، تنظیماتی را ایجاد کنید و در کنار یکدیگر کمیسیون کوچکی برای ارجاعات تشکیل دهید.

بیزینس کوچک

مهارت تان را به شرکت کنندگان نشان دهید و سپس آن ها از شما می پرسند که مهارت تان را کجا آموخته اید یا الگوی تان از کجا آمده است؟ به عنوان یک بیزینس کوچک جزوه های آموزشی درست کنید و برای تدریس به دیگران آن ها را بفروشید. ویدئو های آموزشی درست کنید و دی وی دی های آن ها را بفروشید. برای بیشینه ی درآمد، ابزار، مواد خام، رنگ ها، یا هرچیزی که برای ساخت هنرهای دستی لازم است را بفروشید. اگر طراحی های تان اصل باشد ، حتی ممکن است بخواهید الگوهای شخصی تان را بفروشید، یا کیت هایی بسازید که شامل الگوها و هرچیزی که برای ساخت آیتم نیاز است. یک گزینه ی دیگر: کتاب حقه ها یا تجارت برای تازه وارد ها.

اگر مشتریان تعمیر خودرو جهت تعمیر جزئی یا نگه داری روزمره شکایت دارند ، امکان گفت و گو و خدمات تلفنی را طبق یک بیزینس کوچک افزایش دهید.

از کجا می توانید ایده هایی جهت رشد و تغییر بیزینس کوچک تان بدست بیاورید؟ مشتریان تان یک منبع بسیار مهم هستند. به نظرات شان گوش دهید. نحوه ی خرید کردنشان را تماشا کنید. از آن ها بپرسید آیا تمام چیزی را که دنبالش بودند پیدا کرده اند یا خیر. از آن ها بپرسید که چه چیزهایی از فروشگاه، کالا و خدمات شما را دوست دارند و کدام را دوست ندارند. اگر فروش تان را از طریق وب سایت انجام دهید، یا آدرس ایمیلی در اختیار مشتری تان قرار دهید، و از آن ها بخواهید تا نظرسنجی را تکمیل کنند تا بازخوردی را که به دنبال آن هستید در بیزینس کوچک تان دریافت کنید.

گروه های مرتبط با صنعت تان در سایت های رسانه های اجتماعی را دنبال کنید، مجلات صنعتی را بخوانید، در نمایشگاه های تجاری شرکت کنید و در راس آن قرار بگیرید. اگر چشم و گوش تان را خوب باز کنید می توانید فرصت های جدید برای بیزینس تان را پیدا کنید.

نهایتا درباره ی ایده تان ، قبل از اینکه آن را شروع کنید ، تحقیق کنید. دریابید که دیگر چه کسانی کاری که شما می خواهید انجام دهید را انجام می دهند، چه مهارت های ویژه ی دیگری نیاز است و چگونه پول در می آورند. پاسخ نباید آشکار باشد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)