چگونه بهترین C.P.A یا حسابدار مالی در نزدیکی شما را بیابیم

  • توسط pooladmin
  • 09/03/2020
  • 0
تامین اعتبار بدهیبانک

در اینجا نکات و توصیه هایی در مورد نحوه استخدام حسابدار مالی ارائه شده است. اگر حساب های محلی شما محدود است ، یا حسابدار مالیاتی در نزدیکی شما – یا از آنجا دورتر باشید.

اگر در فکر تهیه اظهارنامه مالیاتی خود هستید و فکر نمی کنید که چگونه می توانید یک حسابدار رسمی معتبر (C.P.A.) یا یک حسابدار مالیاتی پیدا کنید ، تنها نیستید. طبق اطلاعات I.R.S ، از بیش از 138 میلیون اظهارنامه مالیاتی که تا 22 نوامبر 2019 (برای سال مالیاتی 2018) ارسال شده است ، حدود 58 درصد توسط یک متخصص امور مالیاتی تهیه شده است.

در Wirecutter ، یک سایت بررسی محصول متعلق به New York Times ، ما دریافتیم که استخدام C.P.A. یا مالیات حرفه ای می تواند وظیفه وقت گیر و اغلب ناامید کننده در کشف رمز I.R.S باشد. قوانین و فرم های خاموش شانه های خود را. با این وجود ، استخدام شخص اشتباه می تواند صدمه بیشتری به جای خیر وارد کند.

حسابدار مالی

چرا باید هنگام انتخاب حسابدار مالی دقت کنید.

هر سال ، I.R.S. لیستی از کلاهبرداری های مالیاتی را “فهرست کثیف” وارد می کند. اگرچه کلاهبرداری های گسترده است ، بسیاری از آنها شامل اقدامات انجام شده توسط تهیه کنندگان مالیاتی سایه دار ، مانند وعده بازپرداخت تورم ، مطالبات دروغین مطالبات کسر و اعتبار یا تشویق مشتری برای جلوگیری از تعهدات مالیاتی خود هستند.

متأسفانه ، تقریباً در مورد هر کسی می توانید یک تهیه کننده مالیات پرداخت شده شوید. در اکثر ایالت ها شرایط لازم برای صدور گواهینامه ، آموزش و یا حتی آزمایش مهارت لازم نیست.

بنابراین چگونه کسی را پیدا می کنید که بتوانید به او اعتماد کنید؟ اجازه دهید ما شما را در طی یک فرآیند سه مرحله ای طی کنیم تا C.P.A واجد شرایطی پیدا کنیم. یا حسابدار مالیاتی در نزدیکی شما

مرحله 1: لیستی از حسابداران بالقوه C.P.A. و حسابداران مالیاتی تهیه کنید

مانند اکثر ارائه دهندگان خدمات ، یک راه عالی برای پیدا کردن C.P.A. یا حسابدار درخواست ارجاع است. اما فقط با نامی که دریافت می کنید نیست – لیستی از سه یا چهار حسابدار بالقوه را وارد کنید. در اینجا آمده است:

از دوستان ، خانواده و همكاران بخواهيد كه مراجعه كنند.

دن هن ، یک C.P.A. در راکف ، فلوریدا ، گفت که بیشتر مشاغل وی از مراجعه به سایت ها ناشی می شود.

آقای هنون گفت: “با خانواده ، دوستان ، همکاران تجاری ، همکاران ، وکیل خود ، مشاور مالی یا بانکدار تماس بگیرید.” “دریابید که از چه کسانی استفاده می کنند و آیا تجربه مثبتی داشته اند.”

C.P.A و حسابداران تمایل دارند روی سلیقه ها یا تخصص های خاص ، مانند صاحبان مشاغل کوچک ، افراد دارای ارزش خالص بالا یا مشتریانی که در صنایع خاصی فعالیت می کنند ، تمرکز کنند. در نتیجه ، آقای هان توصیه می کند از افرادی که با نیازهای مشابه آنها می شناسید ، بپرسید. وی گفت: “به عنوان مثال ، اگر پزشک هستید ، با پزشکان دیگر صحبت کنید و از آنها استفاده کنید.”

I.R.S را جستجو کنید فهرست راهنما.

صلاحیتی که هر تهیه کننده مالیات پرداخت شده باید داشته باشد ، شماره شناسایی مالیات آماده کننده یا P.T.I.N است. هر کس می تواند درخواست P.T.I.N. بصورت رایگان آنلاین ، بنابراین یک P.T.I.N. به تنهایی نشانگر مهارت یا تجربه شخص نیست.

با این حال ، I.R.S. دایرکتوری از P.T.I.N. دارندگان – مانند C.P.A.s ، نمایندگان ثبت نام شده (E.A.s) و وکلا – که دارای گواهینامه های فعلی هستند که توسط I.R.S شناخته شده اند. این فهرست همچنین شامل افرادی می شود که برنامه سالانه تشکیل پرونده را گذرانده اند ، مجموعه ای از کلاس های داوطلبانه آموزش مداوم که قوانین مالیات فدرال و اخلاق را پوشش می دهند. برای پیدا کردن C.P.A ، فهرست را با کد پستی جستجو کنید. یا متخصص مالیات معتبر در نزدیکی شما.

با انجمن های ایالتی یا کشوری خود بررسی کنید.

بسیاری از هیئت های دولتی حسابداری و ایالتی C.P.A. انجمن ها دایرکتوری های آنلاین اعضا را حفظ می کنند یا می توانند در صورت درخواست از شما لیستی از مزایای مالیات در منطقه شما تهیه کنند. همه C.P.A نیست. مالیات را آماده می کند ، بنابراین ممکن است شما نیاز به انجام برخی تحقیقات بصورت آنلاین یا تماس بگیرید تا ببینید افراد موجود در لیست شما نوع خدمات مالیاتی مورد نیاز شما را ارائه می دهند یا خیر.

E.A. پزشکان دارای مجوز مالیاتی هستند که مجاز به مشاوره ، نمایندگی و تهیه اظهارنامه مالیاتی برای افراد و مشاغل هستند. انجمن ملی نمایندگان ثبت نام شده (N.A.E.A.) دایرکتوری E.A.s. را نگهداری می کند. می توانید فهرست را بر اساس مکان ، تخصص ها ، زبان ، تجربه و موارد دیگر جستجو کنید.

منابع تهیه مالیات رایگان را در نظر بگیرید.

اگر سالانه کمتر از 56000 دلار درآمد داشته باشید یا 60 سال سن داشته باشید ، ممکن است بخواهید که اظهارنامه مالیاتی خود را از طریق برنامه های کمک مالی مالیات بر درآمد داوطلبانه (VITA) یا مشاوره مالیاتی برای سالمندان (T.C.E) تهیه کنید.

این برنامه ها توسط I.R.S حمایت مالی می شوند. و توسط داوطلبان آموزش دیده برای ارائه خدمات اولیه آمادگی مالیاتی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرند. اگر واجد شرایط باشید ، از VITA / T.C.E استفاده کنید. ابزار یاب برای یافتن ارائه دهنده ای در نزدیکی شما.

طبق اطلاعات I.R.S ، بیشتر VITA و T.C.E. تا حدود سه هفته قبل از برنامه ریزی برای باز شدن سایت ها ، در نتایج جستجوی شما ظاهر نمی شوند. اگر به جستجوی سایتی در خارج از اواسط ژانویه تا آوریل بپردازید ، ممکن است پیدا کردن یک نفر در نزدیکی خود مشکل سخت داشته باشید.

پس از یافتن مکانی ، لیست I.R.S را ببینید که قبل از رفتن به قرار ملاقات مالیاتی خود را برای شما تعیین کنید.

مرحله 2: گزینه های خود را باریک کنید

وقتی لیستی از تهیه کنندگان بالقوه مالیات را در نزدیکی خود تهیه کردید ، وقت آن است که بهترین افراد را صفر کنید. در اینجا چه باید کرد:

اعتبار آنها را تأیید کنید.

اگر نام تهیه کننده مالیات را از I.R.S دریافت کرده اید ، هیئت مدیره حسابداری ایالتی خود ، یک ایالت C.P.A. جامعه یا NAEA ، اعتبار آنها به احتمال زیاد قانونی است. با این حال ، اگر شما این نام را از طریق مراجعه به سیستم دریافت کرده اید ، این ایده خوبی است که بدانید شخص دارای گواهینامه هایی است که ادعا می کند دارای آن است یا خیر.

چهل و هفت ایالت ، واشنگتن ، دی سی ، پورتوریکو و گوام در حسابدار مالی شرکت می کنند. تأیید کنید ، یک مخزن مرکزی اطلاعات در مورد C.P.A. و شرکتهای حسابداری عمومی مجاز است. برای تأیید اعتبار مدارک C.P.A ، cpaverify.org یا وب سایت حسابداری هیئت دولت خود را جستجو کنید.

می توانید وضعیت E.A را دوبار بررسی کنید. در EATax.org.

بررسی های آنلاین را بخوانید.

به حسابداری مالی  بالقوه خود نگاه کنید. یا وب سایت های تهیه کننده مالیات و حساب های رسانه های اجتماعی برای دیدن انواع چیزهایی که به صورت آنلاین ارسال می شوند. نظرات آنلاین را در Yelp ، Google ، فهرست Angie ، Thervo و Facebook مطالعه کنید. نام خود را در Google مشاهده کنید تا ببینید چه چیزی به وجود آمده است – و در اولین صفحات اول نتایج جستجو بروید تا مطمئن شوید هیچ چیزی دفن نشده است.

هر کسی که با عموم کار می کند احتمالاً یک بررسی منفی ارسال شده توسط یک مشتری ناراضی دارد. اما اگر تحقیقات شما از پرچم های قرمز مانند الگویی از شکایات مشتری ، پست های غیرحرفه ای در رسانه های اجتماعی یا سابقه دستگیری پرده برمی دارد ، به نامزد بعدی خود بروید.

قرار گذاشتن.

اکنون که لیست خود را به امیدبخش ترین چشم اندازها کاهش داده اید ، به آنها دسترسی داشته باشید و از آنها بخواهید که در اسرع وقت به صورت حضوری دیدار کنند. اما هشدار داده می شود: اگر منتظر ملاقات هستید تا فصل مالیات 2020 به خوبی پیش برود ، ممکن است شما برای پیدا کردن کسی که وقت دارد برای نشستن با شما باشد ، کار سختی داشته باشید. جلسه را در اسرع وقت تنظیم کنید ، حتی اگر هنوز تمام اسناد مالیاتی خود را آماده نکردید.

مرحله 3: مصاحبه با حسابدار مالی آینده نگر.

وقتی با یک حسابدار مالی بالقوه ملاقات می کنید ، یک نسخه از آخرین اظهارنامه مالیاتی خود را بیاورید. بررسی آخرین بازده شما یکی از بهترین راه های طرفدار مالیات برای ارزیابی وضعیت شما است و به شما ایده ای می دهد که ممکن است هزینه آنها را پرداخت کند.

آماده باشید تا حسابگر احتمالی خود را در مورد هرگونه تغییر زندگی مهمی که در یک سال گذشته تجربه کرده اید ، آگاهی دهد ، مانند اینکه در حال ازدواج (یا طلاق گرفتن) ، در املاک اجاره ای سرمایه گذاری کرده اید یا یک تجارت آغاز کرده اید.

در اینجا چند سؤال اساسی که باید در طول جلسه خود مطرح کنید:

چه مدت است که مالیات را آماده می کنید؟ اگر اظهارنامه مالیاتی شما نسبتاً ساده است ، شخصی که فقط چند سال تجربه در زیر کمربند خود دارد باید بتواند آن را اداره کند. اما اگر بازگشت شما پیچیده است یا با I.R.S مشکل دارید. در گذشته ، شما ممکن است کسی را با تجربه تر بخواهید.

آیا تخصص خاصی دارید؟ اگر نیازهای خاصی دارید – شاید صاحب یک تجارت کوچک یا ملک اجاره ای باشید ، یا سرمایه گذاری های خارجی را انجام داده اید – باید با شخصی کار کنید که در زمینه کار با مشتریانی مانند شما تخصص دارد.

چگونه برای خدمات خود صورتحساب می دهید؟ ممکن است حسابدار نتواند در این جلسه اولیه قیمت دقیقی را به شما بدهد ، اما آنها می توانند تخمینی را به شما ارائه دهند – به خصوص اگر بازگشت سال گذشته آنها را نشان دهید. دریابید که آیا آنها یک هزینه تخت یا یک ساعت ساعتی دارند. خوب است ، تا زمانی که شما فکر کنید که چقدر هزینه برای آماده سازی بازده خود دارد.

آیا برای سؤالات خارج از فصل مالیات در دسترس هستید؟ برخی از تهیه کنندگان مالیات در فصل مالیات اقدام به راه اندازی فروشگاه می کنند ، فقط مدت کوتاهی پس از 15 آوریل ناپدید می شوند. اگر چیزی پس از تسویه حساب خود برگردید یا به برنامه ریزی کمک برای سال آینده کمک کنید ، یک تهیه کننده مالیات فصلی کمک زیادی نخواهد کرد. به دنبال شخص موجود در تمام طول سال باشید.

چه کسی بازگشت من را آماده می کند؟ اگر حسابدار بخشی از یک شرکت باشد ، شخصی که با او ملاقات می کنید ممکن نیست کسی باشد که بازگشت شما را آماده می کند – آنها ممکن است آن را به یک همکار با تجربه کمتر تحویل دهند و صرفاً کار خود را مرور کنند. اگرچه این می تواند به پایین نگه داشتن هزینه های شما کمک کند ، خوب است بدانید چه کسی واقعاً کار را انجام می دهد.

مرحله جایزه: به بیرون از جایی که زندگی می کنید نگاه کنید

اگر تهیه کننده مالیات یا C.P.A را پیدا نکردید. در نزدیکی شما که با آنها راحت کار می کنید ، به دنبال موقعیت مکانی جغرافیایی خود باشید. اگرچه بسیاری از افراد جلسات چهره به چهره را ترجیح می دهند ، شما فقط به C.P.A. و مشاوران مالیاتی در شهر خود محدود نمی شوید.

آقای هن گفت که او با بسیاری از مشتریانی کار کرده است که از اشتراک اطلاعات مالی شخصی خود با تهیه کننده مالیات در شهر خود احساس خنده دار می کنند ، بنابراین آنها با شخصی در یک شهر یا ایالت دیگر همکاری می کنند. وی گفت: “به دلیل فناوری هایی مانند اسکایپ و زوم ، پورتال های امن و تشکیل پرونده الکترونیکی ، می توانید در هر جای کشور با حسابداران کار کنید.”

شاید زمان آن فرا رسیده باشد که تصمیم بگیریم که ارتباط چهره به چهره برای شما بسیار مهم است.

مهم نیست چه کسی اظهارنامه مالیاتی شما را آماده می کند ، به یاد داشته باشید: شما در نهایت مسئول محتوای آن هستید. هرگز قبل از بررسی دقیق بودن اظهارنامه مالیاتی امضا نکنید. اگر در مورد چیزی اطمینان ندارید ، از تهیه کننده بخواهید که آن را توضیح دهد. هنگامی که بازگشت خود را امضا می کنید – چه با قلم و چه به صورت الکترونیکی – شما تحت مجازات مجازات ادعا می کنید که کامل و دقیق است.

برای استخدام یک مشاور مالیاتی معتبر وقت بگذارید و کار آنها را با دقت مرور کنید تا به شما در رفع نگرانی های شما در این فصل مالیاتی کمک کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید