پژوهشگر حقوقی (پژوهشگر بورس): تعریف آن و میانگین حقوق

  • توسط آوا آرنواز
  • 01/05/2019
  • 0

پژوهشگر حقوقی برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه مدیران در سرمایه گذاری هایشان در بورس، آن را تجزیه و تحلیل میکنند. پژوهشگر حقوقی با استفاده از مهارتهای حل مشکل، تفسیر اطلاعات، و ابزار های متنوع دیگر، وضعیت سرمایه گذاری را از نظر امن بودن یا به ضرر بودن پیش بینی میکند. این آنالیز با استفاده از اطلاعات آماری بورس و فعالیت های اخیر بازار انجام میگیرد. سرانجام، یک پژوهشگر حقوقی ممکن است موظف به تهیه یک نمونه سرمایه گذاری و به تصویر کشیدن ابزاری که استراتژی های  کمک به مدیریت ریسک سهام را معرفی میکنند، شود.

میانگین حقوق یک پژوهشگر حقوقی

حقوق پژوهشگر حقوقی

با اینکه بر اساس بررسی های Glassdoor.com میانگین حقوق سالیانه یک پژوهشگر حقوقی باید 97000 دلار باشد خیلی از افراد درآمد کمتری دارند. کمترین حد حقوقی آنها 65000 دلار و بالاترین رنج دریافتی آنها 158000 دلار است. بزرگترین استخدام کننده های پژوهشگران حقوقی شرکت های خصوصی سهام یا دیگر شرکتهای خدمات رفاهی هستند. بیشترین کاربرد این شغل در نیویورک است، اگرچه این شرکتها در شهرهای بزرگ مانند شیکاگو، بستون و سان فرانسیسکو در حال افزایش هستنند.

تعریف این حرفه

مسولیت اصلی این افراد تشخیص الگو تغییر قیمت بازار حال حاضر در راستای نوشتن الگوریتم برای فرصت های سرمایه گذاری پر سود در بورس است. یک محقق بورس باید قادر باشد تا تفاوت های اساسی بازارهای بین المللی را در راستای مقایسه بازار محلی با بازر بورس خارجی را درک کند.

تجربه و تحصیلات

تحصیلات

شرکتهایی که خواستار استخدام این تحلیلگران هستند کاندیدا هایی را بررسی میکنند که حداقل سه تا شش سال تجربه تحلیل داده دارند، بخصوص در بخش های مالی شرکتها. این کاندیدا ها باید مهارت چشم گیری در تفسیر داده های سهام بورس و اقتصاد کلان داشته باشند. این افراد باید در اقتصاد و تئوری سرمایه گذاری تحصیلات داشته باشند و باید دانش استفاده از ابزارهای کمکی در جریان سرمایه گذاری را داشته باشند. کارشناسی ارشد اقتصاد مالی یا تجارت مورد قبول است، اگرچه کارشناسی علوم کامپیوتری یا ریاضی هم به همان اندازه برای کارفرما ها جذاب است.

مهارت ها

سهام بورس

کاندیداهای این شغل باید در خواندن اوراق اقتصادی، اوراق ارزی، و دیگر اوراق گزارشی تهیه شده توسط دیگر شرکتهای تجاری مهارت داشته باشند. این افراد باید در تشخیص زنگ خطر عملکرد ضعیف در آینده و دیگر ناهنجاری های اوراق درآمدی یک شرکت مهارت داشته باشند. دانستن اصول حسابداری هم برای این شغل از ضروریات است.

داشتن مهارت های ارتباطی قوی، بسیار مهم است، زیرا محققان باید ضرایب مالی دشوار را برای مدیران سهام ها تفسیر کنند. محققین سهام باید بسیار منظم باشند و آنها باید بتوانند معنای وسیعتری را که از اطلاعات کمی  متوجه میشوند را به منظور موثر بودن در مسیر بالقوه قیمت ها را بیان کنند.

محققین سهام باید قادر به جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف باشند و باید در استفاده از نرم افزار به کار گیری داده ها و برنامه های دیگر مورد استفاده در ذخیره سازی مجموعه داده ها ماهر باشند.

مجوز های یک پژوهشگر سهام

شرکت های خاص ممکن است از شخص متقاضی این شغل مدارک “گواهی عمومی حسابداری (CPA)” یا “تحلیلگر مالی ارشد(CFA) ” را بخواهند. اما از آنجاییکه محققین حقوق و مزایا به طور مستقیم با مشتریان تعامل ندارند، و از طرف مشتری خرید و فروش انجام نمیدهند، نیازی به مجوز سری 7 و سری 63 ندارند. و به همین دلیل نیازی به پیروی از اداره قانون گذاری صنعت مالی (FINRA) ندارند.

چشم انداز شغلی

فرصت های تحقیق در زمینه سرمایه گذاری در حال افزایش است، زیرا مدل های کمی استراتژی های تجاری کم کننده ریسک در مدیریت اوراق بهادار تجاری و خرده فروشی در حال افزایش است. با اینکه مرکز اصلی این شغل نیویورک است، اما در کالیفرنیا، تگزاس، و دیگر ایالتها نیز در حال افزایش است. قدرت ریاضی برای شرکتهایی که در حل مشکلات، داده های کمی را به داده های کیفی ترجیح میدهند، بسیار مهم است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)