چرا دانشکده بهترین زمان برای تبدیل شدن به یک کارآفرین است

  • توسط pooladmin
  • 12/10/2019
  • 0
کارآفرین

 

با تمرکز بر تکالیف، کلاس ها و امتحانات، می توانید به شروع یک کار در دانشکده فکر کنید که آخرین موضوعی ست که در ذهن دانشجو شکل می گیرد. هنوز بسیاری از آن ها به دنبال روش هایی هستند تا با ترکیب آن ها بتوانند یک کارآفرین شوند.

چالش هایی وجود دارد. کلید اصلی برای ساخت یک شروع موفقیت آمیز سرعت است، و تحصیلات تمام وقت در دانشکده آن را دشوار می سازد. ایجاد توازن مناسب میان بیزینس ها و تحصیل یعنی نه گفتن به کلوپ، سازمان ها و اتفاقات اجتماعی و وقت گذرانی بیش از حد با دوستان.

در غیر این صورت، اگر تصمیم دارید تا بیزینسی را به زودی در زندگی تان شروع کنید، دانشکده بهترین فضا برای انجام آن است و این سه دانشجو به شما می گویند که علت چیست.

اندرو کازلاوسکی و برینز پاور

کارآفرین کازلاوسکی این کار را در سن 18 سالگی در دانشگاه کالیفرنیا جنوبی حدود پنج سال پیش با استفاده از 500 دلار از پول خود با پرداخت 69000 دلار هزینه مدرسه خصوصی USC همراه بود انجام داد.

برینز پاور بر روی دارو nootropics متمرکز شد و هدف او فراهم کردن شرایط لازم برای مغز با استفاده از ویتامین ها و مواد معدنی به منظور تامین سلامت بود.

طی چهار سال بیزینس آن ها به بیش از 250000 دلار درآمد دست یافت.

کارآفرین

خودتان را از دوستان تان متمایز سازید

کازلاوسکی می گوید: «سالانه هزاران دانشجو از یک دانشگاه فارغ التحصیل می شوند، کتاب های مشترک می خوانند، امتحان های مشترک می دهند، و از یک استاد مشترک درس می آموزند، اما شما باید خود را از آن دسته دانشجویانی که فقط درس ها را تمرین می کنند جدا کنید.»

مهارت های کلیدی زندگی را بسازید

بسیای از شرکت ها دانشجویانی را که بیزینس خود را در دانشکده آغاز کرده اند مورد هدف قرار می دهند زیرا آن ها می دانند چطور ایده پردازی کنند، استراتژی ها را توسعه دهند و عملی کنند، مشتریان را به سمت خود جذب کرده و به آن ها بفروشند.

او می گوید: «مهارت هایی که شما به عنوان یک موسس جوان نیاز دارید، شما را در زندگی به موفقیت های بیشتری می رساند چه این مسیر را طی کنید چه به نیروی کارگری بپیوندید.»

در کارتان خبره شوید

«USC به شکل باور نکردنی ای در حرفه آموزش کار آفرینی مهارت خاصی دارد». کازلاوسکی می گوید: «من با هر استادی که راغب بود با من صحبت کند دیدار کردم، صرف نظر از اینکه با آن ها کلاس داشته باشم یا نه، فقط از توصیه هایشان استفاده کردم. شما باید بتوانید از این منابع استفاده کنید، یا خطر کنید و تمام فرصت های باقی مانده را رها کنید.»

Sidney Liu و Commaful

لیو، کامافول را با Ryan Choi که علوم کامپیوتری و بیزینس در USC در سال 2016 می خواند اختراع کرد. این حاصل خواندن ها و نوشتن های مشترک آن ها و کمبود زمان مناسب با توجه به برنامه شلوغ شان بود که به یک پلتفرم آنلاین برای اشتراک گذاری و یافتن داستان هایی که درآمد 30000 دلاری داشت ارتقا یافت.

کارآفرین

آزادی برای تجربه

لیو می گوید: «کامافول اولین ایده ای نبود که در دانشکده کار کردم و بسیاری از اولین ایده هایی که دانشجو هایم بر روی آن کار کردند به اتمام نرسیدند». «ما قادر بودیم تا ایده های زیادی را امتحان کنیم و هر پروژه جدیدی را که می ساختیم درسی جدید به ما می داد.»

یک گروه سرشار از کاربران آماده

لیو می گوید: «دانشکده یکی از فضاهایی است که می توانید با دانشجویان در هر زمانی گفت و گویی داشته باشید.» «این به معنی دسترسی عالی و بازده نامحدود به کاربران بالقوه است.»

دسترسی به فارغ التحصیلان

او می گوید «بارها شده است که نتوانستم به تجربه ای که از اساتید نیاز داشتم دست پیدا کنم». «برای مثال، انجمن آنلاین به قدر کافی قوی نبود اما برای بیزینس ما بسیار اهمیت داشت. این زمانی بود که شبکه فارغ التحصیلان از کار افتاده بود.»

لیو از LinkedIn و USC برای یافتن کارشناس در زمینه مورد نیاز استفاده می کرد. او می گوید «به عنوان یک دانشجو به قدر کافی توصیه های مفیدی از آن ها دریافت می کردم.»

Adam Barlow و Simply Trios

بارلو شرکتش را در حین خواندن جغرافیا در دانشگاه کمبریج شروع کرد. Simply Trios قنادی به نام Trio راه اندازی کرد که شامل ترافل شکلات، خمیرهای کوکی توپی و خمیر کیک بود.

بارلو بیزینسی راه انداخت که از ذخیره شخصی خود استفاده می کرد. با یک مقدار حمایت مالی از سوی خانواده او توانست 2000 پوند مورد نیاز برای شروع کار را بدست آورد.

این بیزینس از زمان معرفی تا راه اندازی تحت 40000 پوند (50000) در سال، سودی برابر با 25000 (31000) داشت.

دسترسی به مهارت کارآفرین ها

بارلو می گوید «حضور در دانشکده زمان خوبی برای شروع یک بیزینس است زیرا با حجمی از افراد با مهارت، خلاق و با استعداد رو به رو می شویم». «این به هنگام طراحی وب سایت، لوگوها، و غیره، بی ارزش است و مردم اغلب این کارها را به شکل رایگان رایگان، حالا یا به عنوان یک کار مطلوب برای سرگرمی یا برای کسب تجربه برای رزومه خودشان انجام می دهند.»

بارلو در این راه حدود 1500 پوند با کار کردن برای بیزینسش ذخیره کرد.

کارآفرین

نگرانی های مالی

او می گوید «به نظر کمی متناقض می آید اما شروع یک بیزینس در دانشگاه از دید مالی بسیار خوب است». «من از وام خود برای کمک به شروع بیزینس استفاده کردم.»

او درباره پرداخت اجاره و دیگر قبض ها در طول ترم و تعطیلات در خانه نگرانی ندارد. بارلو اضافه می کند: «فکر میکبینم که شروع بیزینس پس از دانشگاه سخت خواهد بود زیرا هزینه های بسیاری وجود خواهد داشت که در حال حاضر وجود ندارد.»

ارزش برند اضافه شده

او می گوید «راه اندازی بیزینس در دانشگاه قطعا شهرت و ارزش برند من را افزایش می دهد». «ارتباط من با دانشجویان، شامل کارکنان دانشگاه که در انجمن های متفاوت یا سمت های متنوع، سفارش های بزرگ همانند قرار ملاقات ها، مهمانی ها، کنفرانس ها، تشکل های دانشجویی و غیره می باشد و این برای من بسیار آسان تر است تا اینکه صرفا یک کارآفرین معمولی خارج از انجمن دانشکده باشم.»

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)