80 راه آسان برای سریع پول در آوردن – قسمت سوم

  • توسط آوا آرنواز
  • 04/05/2019
  • 0

چندبار تا حالا با خودتون گفتید: “کاش پول بیشتری داشتم؟” شاید همین الان به پول احتیاج دارید یا شاید هم میخواید برای یه هدف بزرگ پس انداز کنید. راه های زیادی برای پول درآوردن وجود داره، راه هایی جدا از شغل اصلی شما. در دو قسمت قبل با  مشاغل جانبی آشنا شدید، اما اگر آنها آن شغلی نبودند که شما میخواهید در وقت آزادتان انجام دهید نگران نباشید. چندین پیشنهاد دیگر هم برای شما داریم.

1. پول در آوردن با جستوجو در وب

بسیاری از شرکت های مشهور فیریلنسرهایی را استخدام میکنند که در اینترنت جستوجو کنند. برای یافتن این شغل ها به وبسایت شرکتها سر بزنید.

روش آسان تر سایت Swagbucks است که پول میدهد تا با استفاده از وبسایت آنها در اینترنت جستوجو کنید.میتوانید پول خود را نقدی یا کارت هدیه دریافت کنید.

مسلما در حال حاضر شما ساعتها در اینترنت وقت میگذرانید. پس چرا درآمد نداشته باشید.

2. پرورش محصولات کشاورزی

پرورش محولات کشاورزی

باغچه دارید؟ محصولات مورد علاقه خود را پرورش دهید و در بازار بفروشید. بیشتر بازار ها محصولات محلی را میپسندند:

محصولات پخته (نان، کیک، کلوچه، …)

صمغ افرا

سس سالسا و فلفل

عسل

شمع

به جای دور انداختن وسایل اضافی خود میتوانید در بازار به عنوان وسایل دست دوم بفروشید.

3. نام های جذاب برای دامنه ها

آیا اسم های جالب برای دامنه ها به ذهنتان خطور میکند؟ پس میتوانید این دامنه ها را با چند دلار بخرید و سپس چندصد دلار بفروشید.

این دامنه ها را میتوانید در سایت Flippa بفروشید.

4. تولید محتوی آنلاین

اگر آدم جزئی نگری هستید پس تولید محتوی اینترنتی برای شما مناسب است.

5. مدیر وبلاگ

وبلاگ

میتوانید یک وبلاگ را مدیریت کنید اما دوست ندارید صاحب یکی از آنها باشید؟ پس شغل مدیریت وبلاگ بسیار مناسب است.

صاحبان وبلاگ افرادی برای مدیریت وبلاگشان استخدام میکنند. البته هر وبلاگ متفاوت است و ممکن است مسولیتهای متفاوتی داشته باشید.

زمانبدی پستهای جدید وبلاگ

مدیریت کمپین های اجتماعی

پاسخ گویی به کامنتها

آپدیت کردن

6. کمک کردن به مدیریت صفحات اجتماعی شرکتها

صفحات اجتماعی

بیشتر شرکتها به کمک یک متخصص بازاریابی احتیاج دارند. و شما به مدرک بازاریابی برای پیدا کردن شغل نیاز ندارید. درعوض، دانستن چگونگی و شدت پیشرفت دنیای مجازی ضروری است. البته داشتن تحصیلات مرتبط به درآمد بیشتر کمک خواهد کرد.

برای تجربه بیشتر حساب کاربری صفحات مجازی خود را راه اندازی کنید. سپس دنبال شرکتهایی بگردید که صفحات مجازی ندارند. شاید قبول کنند که به شما درقبال راه اندازی صفحه مجازی و مدیریت آن دستمزد بپردازند.

کسب درآمد از طریق رفع نیاز

مردم برای آسانتر شدن زندگیشان حاضر به پرداخت هزینه هستند. شانس شما در کمک کردن به حل مشکل یک شخص است. و به شما دستمزد هم میدهند. به چند نمونه بپردازیم.

7. اجاره دادن ماشین

اجاره دادن ماشین

در روز چند ساعت ماشین شما در پارکینگ میماند؟ شاید نصف یک روز. پس میتوانید ماشین خودتان را به دیگران قرض دهید. که درآمد ماهیانه بیش از 600 دلار دارد. این روش آسانتر و پردرآمد تر از اوبر و لیفت است.

سرویسی به نام تور وجود دارد که این کار را عملی میکند و پیوستن به آنها رایگان است. و در 10 دقیقه میتوانید ثبتنام کنید.

8. نظافت

خیلی از شرکتها و ادارات فرصت تمیز کردن دفاتر خود را ندارند. پس میتوانید به آنها کمک کنید. به محض گسترش کار خود و راه اندازی شرکت نظافتی خود میتوانید نظافت کننده های بیشتری استخدام کنید و در وقت آزاد خودتان مشتری های بیشتری پیدا کنید.

9. خرید شخصی

خرید شخصی میتواند شامل خیلی موارد شود. مانند: لباس، خوراکی، هدایا، خشکشویی، و خرید های شخصی دیگر که به کمک احتیاج دارند.

مردان و زنان پرمشغله به دستیار خرید شخصی نیاز دارند.

10. رنگ زدن خونه

شاید شما رنگ آمیزی را دوست داشته باشید و در آن حرفه ای باشید. خب رنگ زدن میتواند شغل کمکی خوبی باشد. میتوانید داخل یا بیرون منازل را رنگ کنید. زمانی که نوجوان بودم با مادرم دوتایی آپارتمانهای یک املاک دار را رنگ میزدیم. و چون او خانه های زیادی داشت ما هم دیوارهای زیادی را رنگ زدیم.

شغل آرامی بود و درآمد خوبی هم داشت.

11. تمیز کردن پنجره ها

مردم برای تمیز کردن پنجره ها هم پول خوبی میدهند. برای شروع به طی شیشه پاک کن، سطل، دستمال، ماده شیشه شوی نیاز دارید.

تکنیک خوب هم مهم است. درنظر داشته باشید که مشتری راضی شما را به دوستانش نیز معرفی میکند. شاید به جایی برسید که برای مشتری های جدید وقت نداشته باشید.

12. سرایداری

پول در آوردن با سفر دیگران. بعضی از مردم برای تعطیلات یا سفرهای کاری مدتی خانه نیستند. پس به یک سرایدار مسئولیت پذیر نیاز دارند. شاید مناسب ترین کار جانبی برای شما باشد. اما باید برای مدتی از خانه و خانواده خود دور باشید اگر این مسئله برایتان مشکل ساز نیست، دست به کار شوید.

13. رسیدگی به باغچه و حیاط

رسیدگی به باغچه

رسیدگی به حیاط از کارهایی است که صاحب خانه از آن فراری هستند. کارهایی مانند: چمن زنی، پارو کردن برف، جمع کردن برگها، محوطه سازی، حرص کردن درختان و بوته ها.

برای ایده گرفتن  نگاهی به اطراف محله بیاندازید. با همسایه ها صحبت کنید و به آنها اطلاع دهید که برای انجام این کار اماده اید. همچنین سری به سایت TaskRabbit بزنید.

14. اجاره دادن یکی از اتاق ها

اتاق اضافی دارید که خیلی وقته از اون استفاده نمیکنید؟ اجاره دادن این اتاق در سایت Airbnb هم یک انتخاب درآمد زاست. افراد مجرد این اتاق ها را اجاره میکنند چون فقط به یک جای خواب احتیاج دارند. اجاره دادن همان یک اتاق شاید چند صد دلار برایتان درآمد داشته باشد.

از انتخاب مشتری خود اطمینان حاصل کنید. حواستان را قبل از انتخاب مستاجر جمع کنید. مستاجر بد برایتان دردسر ساز میشود.

15. راه بردن حیوانات خانگی یا نگه داری از آنها

راه بردن حیوانات خانگی

افرادی که حیوان خانگی دارند اما به دلیل مشغله زیاد نمیتوانند به حیوان خود رسیدگی کنند به پرستار حیوان یا کسی که سگها را برای قدم زدن ببرد نیاز دارند. دوست ندارند که حیوانات عزیزشان مدت زمان طولانی در خانه تنها بمانند. و مسلما پرستار حیوان خانگی ارزانتر از مرکز نگه داری حیوانات است.

برای این شغل میتوانید به دوستان و آشنایان خود اطلاع بدهید. یا تراکت هایی در فروشگاه ها و کلینیک های حیوانات خانگی پخش کنید یا در سایت care.com عضو شوید.

شاید باور نکنید اما بعضی از این پرستارها سالیانه 100،000 دلار درآمد دارند. اگر حیوانات را دوست دارید شاید این شغل جایگزین شغل اصلیتان بشود.

16. نظافت منازل

نظافت منازل

دوستان یا خانواده های پر مشغله را پیدا کنید، شاید برای تمیز کردن خانه به کمک احتیاج داشته باشند. شاید هفتگی یا ماهیانه با شما همکاری کنند. نظافت یک کار ساده است، اما درآمد خوبی دارد. کارهای روتین معمولی مثل گرد گیری، جارو زدن و تمیز کردن حمام و دستشویی.

17. اجاره دادن پارکینگ

پارکینگ اضافی دارید که از آن استفاده نمیکنید؟ پس آن را اجاره دهید. سایتهایی مانند Just Park به شما اجازه میدهند که پارکینگ خود را اجاره دهید. رانندگان ممکن است به محلی نزدیک کار یا خانه برای پارک کردن احتیاج داشته باشند.

18. فروختن جزوات دانشگاهی

سایتهایی مانند Stuvia به شما امکان فروختن جزوات دانشگاهیتان را به دیگر دانشجویان میدهد.

یادداشتهای دانشگاه ، فلش کارتها ، ویدئو جلسات آموزشی

پس نمره خوب گرفتن و توجه سر کلاس پول شهریه شما را برمیگرداند.

پول درآوردن شبها یا آخر هفته ها

اگر کا ثابت از 9 صبح تا 5 غروب دارید تنها انتخاب شما برای کار جانبی شبها و آخر هفته ها است.

19. خریدار مخفی

اگر شما فردی جزئی نگر هستید و سرویس دهی خوب را میشناسید این کار مناسب است. مشاغل به پیشنهادات و انتقادات یک خریدار مخفی نیاز دارند. فروشنده ها و کارمندان نمیدانند که شما چه کسی هستید و با شما مثل همه خریدارها برخورد میکنند. و شما یک مقاله صادقانه در مورد خرید خود مینویسید. کارفرما ها پول بسیار خوبی برای نظرات صادقانه شما میپردازند.

این بهترین روش پول درآوردن است برای کاری که هر روز انجام میدهید پول میگرید.

20. جمع آوری و فروش ضایعات

پول در آوردن از ضایعات

بازیافت کننده های ضایعات معمولا پول خوبی بابت ضایعات میدهند. صاحب خانه های پر مشغله یک نفر را میخواهند که اسباب قدیمی آنها را ببرد. یا زمان این کار را ندارند یا ماشین مناسب. میتوانید ضایعاتی مانند ماشین لباسشویی یا ظزفشویی قدیمی را بگیرید.

اگر کامیون یا ماشین مناسبی دارید دنبال افرادی که ضایعات دارند باشید. به سایت Craigslist هم سر بزنید. بعد از گرفتن این وسایل به نزدیکترین سازمان بازیافت ضایعات بروید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)