80 راه آسان برای سریع پول در آوردن – قسمت دوم

  • توسط آوا آرنواز
  • 01/05/2019
  • 0

چندبار تا حالا با خودتون گفتید: “کاش پول بیشتری داشتم؟” شاید همین الان به پول احتیاج دارید یا شاید هم میخواید برای یه هدف بزرگ پس انداز کنید. راه های زیادی برای پول درآوردن وجود داره، راه هایی جدا از شغل اصلی شما. در قسمت قبل با بیست شغل جانبی آشنا شدید، اما اگر آنها آن شغلی نبودند که شما میخواهید در وقت آزادتان انجام دهید نگران نباشید. چندین پیشنهاد دیگر هم برای شما داریم.

1. تدریس موسیقی

میتوانید یک ساز موسیقی بنوازید؟ مهارت خود را به افرادی که دوست دارند موسیقی بنوازند یاد بدهید و برای پول در آوردن از آن استفاده کنید. شاید فقط در یک ساز تخصص دارید. یا شاید میتوانید چندین ساز بنوازید.

برای شروع تراکت های خود را در دانشگاه یا یک کافی شاپ پخش کنید. شاید تعجب کنید اما دانشجویان هم دوست دارند که موسیقی یاد بگیرند. و دوست ندارند که در کلاس های رسمی یاد بگیرند.

معمولا برای هر جلسه نیم ساعته میتوانید 25 دلار شهریه بگیرید. البته به محل زندگی شما هم بستگی دارد.

2. صنایع دستی

صنایع دستی

اگر دوست دارید وسایلی را خودتان درست کنید پس این گزینه برایتان خوب است. Etsy بهترین مکان برای فروش وسایل دست ساز خودتان است. همسر من از این سایت کلی وسایل مختلف میخرد مانند استیکر یا حتی تی شرت.

بهترین روش فروش محصولات فیزیکی این روش است. برای درآمد بیشتر این نکته ها را رعایت کنید:

محصولی که درست میکنید را سعی کنید منحصربفرد باشد

بهترین خریداران را انتخاب کنید.

3. پول در آوردن با کلاس تغذیه صحیح

اگر در درست غذا خوردن تخصص دارید کلاس های تغذیه صحیح برگذار کنید. مدارس یا گروه ها یا منزل بازنشستگان و کتابخانه ها بهترین مکان است.

4. تعمیر کامپیوتر یا لوازم برقی

در تعمیر وسایل تکنولوژی تخصص دارید؟ پس مهارت خود را به دوستانتان ، گروه ها و خانواده ها ارائه دهید. نیازی نیست که کارگاه تعمیر باز کنید. وقتی برای چند نفر کار انجام دهید اسم شما و حرفه شما دهن به دهن پخش میشود.

5. طراحی گرافیک

گرافیست ها میتوانند مهارت خود را به شرکت های داخلی کوچک معرفی کنند. زیرا شرکتهای کوچک از پس هزینه های سنگین شرکت های گرافیکی بر نمیایند. اما به تبلیغات و وبسایتهای طراحی نیاز دارند. اگر کارتان خوب باشد این شرکتها هم با روی خوش از شما استقبال میکنند.

ایده های درآمدزایی اینترنتی

تمایل به کسب درآمد اینترنتی دارید؟ خب راه های زیادی برای عملی کردن این روش وجود دارد. بعضی از آنها پول کم و بعضی دیگر به هیچ پولی نیاز ندارند. با این روشها میتوانید هرجا که دوست دارید کار کنید.

6. دستیار مجازی

بیشتر شرکتها دستیاران مجازی استخدام میکنند تا در کارهای روزانه کمکشان کنند. برای آگهی های دستیار مجازی جستوجو کنید. یا پیشنهاد خود را برای شرکتها بفرستید.

یکی از دوستانم یک فیریلنسر است که به عنوان یک دستیار مجازی کار میکند و ماهانه 10،000 دلار درآمد دارد.

7. فروختن عکس

آیا شما یک دوربین حرفه ای و  استعداد عکاسی دارید؟ خب پس میتوانید عکسهایتان را به شرکتهایی مانند Deposite photos بفروشید. آنها قسمتی از درآمدشان از هر عکس را به شما میدهند.

8. نماینده فروش تلفنی

پول در آوردن با فروش تلفنی

بیشتر شرکتهای بزرگ این روزها نمایندگان فروش تلفنی استخدام میکنند. شما به عنوان یک پیمانکار مستقل در خانه کار میکنید. برای شروع به یک کامپیوتر و یک محیط آرام احتیاج دارید. اگر شرایط محیاست برای این شغل درخواست بدهید.

9. سایت های فیریلنسینگ

در سایت Upwork  میتوانید لیستی از مشتری ها را ببنید که به کمک شما احتیاج دارند. هم پروژه های بلند مدت و هم کوتاه مدت وجود دارد. جهت اطلاع باید بگم که این سایت فقط برای فیریلنسینگ نیست و میتوانید پروژه های دیگری هم بردارید:

ادمین

برنامه نویسی

گرافیست

تولید محتوی

10. خدمات سازماندهی منازل

در بازار منازل مبله و مرتب نسبت به  منازل خالی فروش بهتری دارند. خریدار با توجه به کار شما میتواند خانواده اش را در آن منزل تصور کند. اگر قدرت مرتب کردن و دلنشین کردن یک خانه را دارید به این شغل فکر کنید.

11. خلق اثر هنری و فروش آن

برای فعالیت های هنری شما میتوانید اثر خود را حضوری یا اینترنتی بفروشید. مشهورترین سایت برای فروش DeviantArt است. شما با استفاده از این سایت میتوانید پول بیشتری به دست بیاورید.

12. ایده جدید دارید در Kickstarter ثبت کنید

در این وبسایت شما ایده های جدید خود را ثبت میکنید و کسانی که پول دارند اگر از ایده شما خوششان بیاید بودجه آن را میدهند و ایده شما عملی میشود.

13. تست وبسایت

بعضی شرکت ها افرادی برای تست وبسایتشان استخدام میکنند. شما باید دسترسی راحت به سایت و درست بودن لینک ها را چک کنید. اگر علاقمند هستید  User Testing را چک کنید. البته پول خوبی هم دارد.

14. مرتب کردن خونه یا اداره

مرتب کردن کمد

اگر استعداد مرتب کردن خونه یا اداره ها را دارید کار خود را به شرکت ها و اشخاص معرفی کنید. با کمک شما خانه ها و دفاتر به مکانهای مرتب تر و دلبازتری برای کار و زندگی تبدیل میشوند. میتوانید در Craidslist برای خود تبلیغ کنید. یا میتوانید تراکت تهیه کنید. شاید تهیه عکس قبل و بعد هم به شما کمک کند.

15. نویسنده رزومه

اگر در نوشتن رزومه مهارت دارید به خواندن ادامه دهید. میتوانید مهارت رزومه نوشتن خود را در اختیار دیگران قرار دهید. کارفرما ها همیشه رزومه های چشمگیر را دوست دارند.

به علاوه یک رزومه نا مناسب باعث میشود که افراد لایق به مصاحبه کاری دعوت نشوند. به علاوه شما میتوانید زندگی یک شخص را با مهارت رزومه نوشتن تغییر دهید.

میتوانید از سایت NRWA استفاده کنید.

16. کلیپ های یوتیوب

یوتیوب

میلیون ها انسان روزانه از کلیپ های یوتیوب درآمد دارند. این ویدئو ها مطالب جدید به بیننده ها یاد میدهند. و واقعا جذاب هستند. اول راهنمای کسب درآمد در یوتیوب را ببینید.

17. تدریس آنلاین

مهارتی بلدید؟ خب آنرا در کلاسهای آنلاین دانشکده ها تدریس کنید. بیشتر دانشگاه ها کلاسهای آنلاین دارند که میتوانید برای تدریس ثبتنام کنید.

موضوعاتی که میتوانید تدریس کنید بی نهایت هستند. بعضی از آنها عبارت اند از:

اکسل

فتوشاپ

وردپرس

یا مهارتهای دیگر

برای شروع از مهارتهایی که میتوانید تدریس کنید یک لیست تهیه کنید و با دانشگاه تماس بگیرید و شرایط تدریس و اینکه آیا اجازه تدریس دارید یا نه را بپرسید.

18. کلاسهای خصوصی آشپزی

کلاس های آشپزی

شاید استعداد پخت غذاهای لذیذی را دارید. پس میتوانید جلسات خصوصی آشپزی برگذار کنید. و به آشپزخانه های تبلیاتی هم نیاز ندارید. میتوانید به منزل مشتری های خود بروید و در آشپزخانه آنها آموزش دهید. به راحتی میتوانید سلیقه غذایی آنها را بفهمید و آموزش دهید. از مشتری های خود بخواهید که مواد مورد نیاز را تهیه کند.

19. طراحی وبسایت

اگر طراحی وبسایت بلد هستید پس یک کار جانبی عالی پیدا کردید. بیشتر شرکت ها و وبلاگ ها به طراحی جدید نیاز دارند. با طراحی جذاب وبسایت مردم بیشتری دوست دارند که از آن وبسایت استفاده کنند و با بالا رفتن ترافیک وبسایت درآمد شما افزایش میابد. کم کم قیمت را برای مشتری های جدید بالا ببرید و آرام آرام شرکت طراحی خود را راه اندازی کنید.

20. طراحی نرم افزار

اگر میدانید که چگونه یک نرم افزار را برنامه نویسی کنید پس دست به کار شوید. این نرم افزار میتواند برای نیازهای شخص یا شرکت طراحی شود. گزینه دیگر طراحی نرم افزار برای اوقات فراغت است. برای ایده اپ استور گوگل را چک کنید.

اگر برنامه نویسی بلد نیستید به سایت Upwork  یا  Fiverrسر بزنید. آنجا افرادی که رویای شما را به حقیقت تبدیل کنند وجود دارند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)